Viewing 1 post (of 1 total)
 • pzlp
  Członek
  Post count: 0
  #17957 |

  Witam serdecznie wszystkich forumowiczów freediving.com.pl. Po rozmowie z Pulkiem i Cetim otrzymałem sugestię, że mogę w tej sprawie napisać na forum, co niniejszym czynię. Jestem z pzlp.pl i prowadzę internetowy sklep tarpon.pl. W zeszłym roku zamówiliśmy całą rozmiarówkę kombinezonów DEEP 35 z myślą o freediverach. My w zasadzie zajmujemy się łowiectwem podwodnym i nie używamy tego typu kombinezonów. W związku z tym chciałbym poinformować, że kombinezony te są już dostępne, ale na chwilę obecną nie ma ich w sklepie tarpon. DEEP 35 to 3,5 mm kombinezon do freediving-u o spodniach do pasa, z zewnątrz posiadający gumową powłokę 3D Mesch (skóra rekina), a w środku pokryty jest typowym nylonem.
  Rozmawiałem na zeszłorocznym zlocie o tym kombinezonie z Radkiem. Jeżeli więc ktoś jest zainteresowany takim kombinezonem, proszę pisać na biuro@tarpon.pl. My z tych kombinezonów i tak użytku nie zrobimy, a Wam mogą one „przypasować”. Zwłaszcza początkującym – nylon od środka wybaczy mało delikatne obchodzenie się podczas zakładania. Dodatkowo mamy także całą rozmiarówkę kombinezonów EUROPA SPEAR 55 z tym, że od środa wykończone są one nie pluszem (jak jest to opisane u nas w sklepie), ale standardowym nylonem. Mogą więc też być dla Was „przydatne”. Jeżeli zatem ktoś jest zainteresowany grubszym kombinezonem do free ze spodniami long john, to zapraszam. Kombinezony mamy jeszcze po zeszłorocznych cenach Euro więc ich cena jest przystępna. Średnia cena kombinezonu DEEP 35 to ok. 850 zł ( w zależności od rozmiaru), a EUROPA SPEAR 55 – ok. 700 zł.
  Kombinezony pewnie wstawimy w sklep, ale taraz mamy na to trochę mało czasu więc póki co informuję na forum. Jeżeli zbierze się kilku chętnych do przymiarki, to zapakuję wszystko i przyjadę do Torunia lub Bydgoszczy. Przymierzycie, pogadamy i może da się jeszcze zanurkować. W razie pytań można też zadzwonić: 507 63 29 63
  Pozdrowionka zatem dla Was i byle do wiosny. Nie wiem jak Was, ale mnie już dobija ta woda w stanie stałym 🙂


Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.