Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • weds
  Członek
  Post count: 3
  #17265 |

  Na mojej monopłetwie Waterway’a pojawiło się pęknięcie długości 2-3 cm – co z tym robić? Jakim klejem to potraktować, żeby pęknięcie nie szło dalej w górę płetwy? Stare, inne pęknięcie ( nie ja kleiłem ) zaklejone jest jakąś gumą, ale wygląda na to, że złamanie idzie dalej w górę płetwy, więc także przydałoby się odświeżyć trzymanie.


  apis
  Członek
  Post count: 37
  #17266 |

  Hej
  Teoretycznie na koncu pekniecia powiniennes wywiercic mala dziurke, a potem to pokleic (ale nie wiem czym, to musi Ci juz ktos inny powiedziec)
  Piotr


  nostres
  Członek
  Post count: 406
  #17267 |

  Weds!

  Nie martw sie nic, to mozna bardzo latwo naprawic, mialem to samo a teraz pletwa smiga jak nowa. Napisalem do SpecialFins zapytanie jakiego kleju uzyc a oni w odpowiedzi przyslali mi dwa paski cienkigo laminatu sklejonego z guma z jednaj strony no i ten klej. Przyslali mi tez zdjecia pokazujace krok po kroku caly proces i tak jak Apis napisal zaczynasz od wywiercenia dziurki. Jak dasz maila to Ci wysle te zdjecia bo jeszcze je mam, klej nazywa sie LOCTITE i smierdzi dokladnie tak jak super glue, konystencja i schniecie tez identyczne. Wazne zeby po sklejeniu mocno przycisnac i nie ruszac przec 30 sekund, reszte szczegolow moge Ci dac juz w mailu ze zdjeciami.

  P.S A co Ty z Lubina jestes?


  wilhelm
  Członek
  Post count: 762
  #17268 |

  co do samego kleju to koles ktory robil mi monowki z Ukrainy mowil ze ten ich klej to odpowiednik naszego Cyjanopanu … moze pomoze 🙂


  weds
  Członek
  Post count: 3
  #17269 |

  Dzięki wszystkim ;).

  nostres – mail: pawelpaj@gmail.com, mieszkam w Legnicy, uczę się we Wrocławiu.


Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.