Viewing 1 post (of 1 total)
 • Tomek Nitka
  Participant
  Post count: 401
  #23628 |

  W długi weekend z Bożym Ciałem, 3-6 czerwca 2010 w bazie Aquarius nad jeziorem Piłakno odbędzie się kurs freedivingu na wodach otwartych prowadzony przez Tomka „Nitasa” Nitkę i Bartka „deep” Janiszewskiego.

  Tomek „Nitas” Nitka jest instruktorem freedivngu nr ISO8PL4321 w ramach Apnea Academy http://www.apnea-academy.com . Nitas jest kilkukrotnym rekordzistą Polski w statyce i dynamice oraz zwycięzcą zawodów freedivingowych w Polsce i za granicą, a także autorem wielu artykułów na temat freedivingu zamieszczonych w różnych czasopismach nurkowych, a które wraz z innymi tekstami poświeconymi tej tematyce zgromadzone są na jego stronie internetowej http://www.nitas.pl

  Bartek „deep” Janiszewski współpracuje z „Nitasem” przy prowadzeniu kursów jeziorowych i basenowych. Bartek kilkukrotnie zanotował na swoim koncie rekordy Polski w kategoriach stałego balastu bez płetw oraz Free Immersion. Jest też aktualnym wicemistrzem Polski we freedivingu.

  Oprócz kursu w Boże Ciało „Nitas” i „deep” będą prowadzić kursy w tym samym miejscu (baza Aquarius nad Piłaknem) w lipcu i sierpniu w niżej podanych terminach:

  LIPIEC 2010
  15.07.2010 – 18.07.2010

  SIERPIEŃ 2010
  26.08.2010 – 29.08.2010

  Szczegóły na http://www.nitas.pl

  Zapraszamy
  Nitas & deep  ? -------------------------------
  Tomek „Nitas” Nitka
  Instruktor freedivingu Apnea Academy, SSI, PADI; Sędzia AIDA
  Nitas Apnoe – kursy, warsztaty, szkolenia indywidualne z zakresu freedivingu
  http://www.nitas.pl

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.