Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • plooshy
  Członek
  Post count: 18
  #17313 |

  chcę dobrać sobie skarpety i rekawice do pianki 5,5mm. Z ciekawych rzeczy znalazłem skarpety SEACSUBa http://www.diveworkers.pl/?dir=produkty&act=showone&id=339 i takie http://www.diveworkers.pl/?dir=produkty&act=showone&id=338 Oczywiście wolałbym te cieńsze i zastanawiam się, czy smooth skin zrekompensuje mi cieńszy neopren, czy nie? A może wy macie jakieś sprawdzone skarpety dostępne u nas na rynku? Jeśli chodzi o rekawice, to upatrzyłem sobie aqualungi http://www.coco24.pl/aqualung-vlock-p-655.html bo takie byłyby chyba najbardziej uniwersane. Co o tym sądzicie? Czego sami używacie?


  wojski
  Participant
  Post count: 596
  #17314 |

  Używam 3palcowych eliosów – polecam, tak właściwie to suche rękawice – można je nadmuchać jak balon.


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #17315 |

  Witam Mogę tylko potwierdzić opinię Wojskiego. Rękawice eliosa są doskonałe. Podobnie wygląda sprawa ze skarpetami. Była już kiedyś długa dyskusja na ten temat. Poszperaj w forum.

  Pozdrawiam Radek


  plooshy
  Członek
  Post count: 18
  #17316 |

  tylko, ze ja głównie poluję, więc w trójpalczastych będzie trochę cięzko;D a te eliosiki mają zapiękia na nadgarstki? z czego są zrobione?


  blokman
  Członek
  Post count: 234
  #17317 |

  Witam!
  Też poluję (może nie głównie 🙂 )
  Trzy palce zupełnie mi nie przeszkadzają, rękawice sa super wygodne, super szczelne co daje niesamowity komfort cieplny. Z tąd też nie ma zupełnie sensu kupowac 5mm (ręce zagotowane) 3mm w zupełności wystarczy. Zapięć na nadgarstki nie mają. Wsadza się je pod piankę. Gdy tylko zrobi ci się zbyt gorąco wyciągasz je spod pianki i pozwalasz wodzie na wpłynięcie, co w lecie stanowi spora ulgę 🙂
  materiał to: Superelastic lining inside / Superstrech Black lining outside.
  Zdarza się że są kłopoty z zamówieniami, w szczególnosci przy kilku parach i grubosciach wszystko im się myli 😀


Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.