Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #11380 |

  Tutaj zadawajcie pytania dotyczące krakowskich zawodów II Basenowego Pucharu Polskie we Freedivingu SPORASUB 2005.


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #11381 |

  Woda w basenie jest mniej słona niż wynika to z mitów, które powstają. Jest mniej słona niż Pn. Bałtyk. Jeśli ktoś chce się przekonać jak bardzo, niech wsypie łyżeczkę soli do litra wody i posmakuje. Nie przewiduje się specjalnego doważania, ale co przezorniejsi niech wezmą ze sobą z 8-9 kilo dodatkowego ołowiu.

  Przed imprezą będzie można potrenować w godz. 21:30 – 22:00 na basenie, który jest w hotelu tuż za ścianą. Być może uda się wygospodarować dodatkowo jeden tor w godz. 20:45 – 21:30. Czasu na pewno wystarczy na to aby każdy zapoznał się z basenem.

  O pozostałych szczegółach będziemy informować na bieżąco.


  apneus
  Participant
  Post count: 583
  #11382 |

  czy statyke i dynamike można robic w okularkach o przyciemnianych szklach??CZy jest to niedozwolone i można robic tylko np w masce?


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #11383 |

  Używanie masek i okularków z przyciemnianymi szkłami jest dozwolone.

  Podczas ubiegłorocznych zawodów w Czechach sędziowie czepiali sie jeszcze takich detali, jednak na późniejszych imprezach, nie zwracano już na to uwagi. Sędziowie wspominają na odprawie przed zawodami, ze nie zwracają na to uwagi.

  Przyciemniane okularki są zabronione w konkurencjach głebokościowych kiedy wypływajacy zawodnik powinien zachowywać kontakt wzrokowy z sędzią, asekurantem na ostatnich metrach. Zwłaszcza w Polsce.


  dejna111
  Członek
  Post count: 62
  #11384 |

  Witam!
  Marcinie chcialbym zglosic to ze na najblizszych zawodach w Krakowie mnie nie bedzie:(
  Podczas treningu biegowo-silowego naderwalem znaczna czesc miesni nog… Dopiero po krotkiej przerwie wracam, ale to ze ten moze krotki, ale znaczacy okres czasu wykluczyl mnie z treningow…
  No i dopiero na basen moge wrocic w czwartek…
  Takze zostaje mi czekac na Torun.

  Pozdrawiam
  Dawid „Dejna” Róg


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #11385 |

  Cóż mogę powiedzieć, szkoda ale takie życie 🙁


  marcinapnoe
  Członek
  Post count: 31
  #11386 |

  Cześć „Tato”.
  Właśnie wróciełem z morza. Zawód ten to ciężki to kawałek chleba. Wyjechałem tylko na miesiąc- we wrześniu … ale wróciłem dopiero teraz w drugi dzień Świąt 😉
  Długo mnie nie było ale nie próżnowałem. Statykę ćwiczyłem, dynamikę niestety na sucho. Wszedłem dziś na stronkę i dowiaduję się o zawodach – ja to zawsze w ostatniej chwili. Rozumiem, że lista zawodników jest zamknięta na najbliższe zawody w Krakowie więc mam prośbę- uprzedź mnie przed następnymi zawodami. Chcę w końcu pobić ten rekord polski w dynamice bez płetw. W lipcu znowu na morze więc czekam na kontakt- może zorganizujemy coś u mnie w Kędzierzynie. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i ekipę z „Wdzydze 2004”.
  Marcin Sitek


  Dariusz Grabowski
  Participant
  Post count: 183
  #11387 |

  :happy


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #11388 |

  No witaj synu. Już myslałem, że zostałeś na Spitzbergenie.

  Lista zawodników nie jest jeszcze zamknięta (!) (!) (!)

  Wciąż można zapisywać się na zawody w Krakowie. Ostateczne zmknięcie listy nastąpi w sobotę o godz. 7:45 na basenie Korona, podczas dopełniania formalności przed zawodami. Przez internet zapisy przyjmujemy do jutra godz. 21:00. Wtedy też ukaże sie ostatnia przed zawodami oficjalna informacja w aktualnosciach. Jeśli macie jszcze jakieś pytania, czegoś nie wiecie itd… to piszcie teraz (!)


  apneus
  Participant
  Post count: 583
  #11389 |

  kurcze właśnie dziś z kolegą kupilem jeszcze jedną parę jasnych okularów (bo mialem ciemne) i jednego nie rozumiem???!!! W aktualnosciach (lista zawodników-komentarze) uzytkownik gl- napisał
  „pkt 38. Przyciemniane i odblaskowe szkiełka masek (okularków) są niedozwolone. http://www.freediving.com.pl/pliki/krakow/regulamin.doc” Dlatego twoja informacja PULEK mnie bardzo zmylila :bzik Moze jakieś zmiany w regulaminie?!!


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #11390 |

  Regulamin zawodów jest regulaminem AIDA, który będziemy starali się na bieżąco doskonalić.
  Dobrze, że min. dzięki Tobie ta sprawa wyszła, a zakup jasnych okularków na pewno nie poszedł na marne. 🙂


Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)

You must be logged in to reply to this topic.