Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • marcinapnoe
  Członek
  Post count: 31
  #5903 |

  Witam. Pulek – Tato, ostatnio miło zostałem zaskoczony tym, że wpisaliście mnie na listę freediverów bardzo dziękuję. Miałem ostatnio kupę rzeczy na głowie- ciężko tak wrócić do domu po 7 miesiącach i uporządkować wszystkie ważne sprawy w przyzwoitym tempie. Ale nie o tym chcę pisać.
  W niedzielę robię swoje własne otwarcie sezonu. Jadę do Hermanic, maksymalna głębokość akwenu to trochę ponad 30m.Biorę ze sobą ciężki sprzęt ale mam też w planie porobić kilka nurkowań na bezdechu. Zapraszam ludzi z okolic. Niestety nie mam już miejsca w samochodzie (chyba że ktoś ze znajomych zrezygnuje z wyjazdu). Nie wiem czy czyta tę wiadomość Bartek Morawiec- Strzelce są niedaleko i może miałby ochotę się spotkać któregoś dnia- jakiś wspólny trening? Ja zaczynam powoli łapać znowu formę. Zauważyłem, że Paweł uciekł mi trochę z „bez płetw pod wodą” ale ja też jestem w dobrej formie 😉 Zastanawiam się nad zawodami pod koniec kwietnia- zobaczymy.
  Tak czy inaczej otwieram sezon i miłoby było trenować z jakimś sparing-partnerem i wzajemną asekuracją. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów (będę gonił!).
  Marcin Sitek (0600 417 199)


  Bartosz Morawiec
  Członek
  Post count: 118
  #5904 |

  Cześć Marcin

  Niestety – ciałem juz całkiem wyemigrowałem do Wrocławia. Tak że Strzelce odwiedzam teraz bardzo żadko. Jednak w sezonie jeżdże czasami na Silesię do Opola. Tam możemy się kiedyć spotkać. Wiem, że akwen jest płytki i bywa kiepska widoczność – rekompensują to jednak atrakcje pod wodą 😀
  autobusik, domek, kupa samochodów %)

  Myślę, że tam się spotkamy podczas tego lata – a może i gdzie indziej kto wie?

  Pozdrawiam
  Bartek 'MRUWA’ Morawiec


Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.