Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • samuray-x
  Członek
  Post count: 5
  #19429 |

  Hej! Zawsze pływałem sobie bez takich gadżetów, ale ostatnio w Chorwacji stwierdziłem, ze jednak taka informacja jak głębokość jest niezwykle przydatna. Chaciałbym cos w miarę prostego i taniego, może być sprzężone z zegarkiem. Nie potrzebuję komputera nurkowego. Po prostu jakiś gadże, który pokaże mi numerek z dokładnością do 10cm.


  Bartek Janiszewski
  Participant
  Post count: 1204
  #19430 |

  ”Po prostu jakiś gadże, który pokaże mi numerek z dokładnością do 10cm.” :wow

  Może niech jeszcze próbkuje co 0,2sek i kosztuje najlepiej 100zł 😀

  A tak na serio to jeśli kupisz zwykły analogowy głębokościomierz to po pierwsze będzie on wielki, po drugie żeby dokładnie określić głębokość to będziesz musiał kilka sekund wisieć w miejscu, po trzecie nie będziesz miał żadnych dodatkowych i przydatnych funkcji typu alarmy, temperatura, zapisy nurkowań, itp. a po czwarte to za nowy i tak zapłacisz kilkaset złotych. Proponuję poszukać wodoodpornego zegarka z funkcją głębokościomierza np. Casio Patchfinder ale za niego słono zapłacisz lub zwyczajnie poszukać na aukcjach używanych Suunto D3 które powoli są wypierane przez nowsze komputery i ludzie sprzedają je w dobrych cenach.


  samuray-x
  Członek
  Post count: 5
  #19431 |

  Właśnie myślałem o tym Casio Pathfinder, o ile można w ogóle go znaleźć. Niestety ceny są dosyć spore i nie wiem czy najmądrzejszym wyborem nie będzie zwykła linka prowadząca z markerami.


  ontakee
  Członek
  Post count: 104
  #19432 |

  Kolego,
  jak ja szukałem czegoś takiego kiedyś to kupiłem głębokościomierz analogowy Uvatec-a. Miał wskazówkę głębokości do 60m i temperatury. Ja zapłaciłem za niego ok 240-250 pln, ale to było ze 4 lata temu. Teraz widziałem na stronie decathlonu jest podobny w okolicach 250 pln. Zawsze to lepsze od „linki z markerami”. Ale co komputer to komputer. :OK
  Powodzenia
  P.


  wiseguy
  Członek
  Post count: 7
  #19433 |

  Polecam D3, można kupić w dobrych pieniądzach a ma wszystko co potrzeba a nawet więcej 🙂


Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.