Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • ychu
  Participant
  Post count: 97
  #22329 |

  fajne miejsce…


  ychu
  Participant
  Post count: 97
  #22330 |

  ale chyba zimno…


  proca
  Członek
  Post count: 445
  #22331 |

  ychu już dawałem ten link przed tobą w dziale linki, ale i tak spoko. Jakbyś znał tytułu tych piosenek to bym cię prosił o podanie. Strasznie mi się śmiać chce jak tego słucham. Takie pozytywne i śmieszne. 😀


  nostres
  Członek
  Post count: 406
  #22332 |

  Ychu, w odpowiedniej piance wcale nie jest zimno. Moge jechac na biegun chocby jutro, patrz „Ice dive raport”
  Ale film fajny


  logan
  Członek
  Post count: 102
  #22333 |

  Nostres, pływasz w 5 mm „Smoothskin out/Open Cell in’? Taka kombinacja jest chyba najcieplejsza – ale jak jest z zakładaniem tego 'na mydło’ na mrozie? Termosik?


  nostres
  Członek
  Post count: 406
  #22334 |

  Logan!

  Taka wlasnie mam kombinacje jak piszesz ale nie wiem jak by sie to zakladalo na mrozie. Ubieralismy sie w budyneczku Yacht clubu i juz w piankach poszlismy do przerembla.
  Wial duzy wiatr wiec byloby niezbyt przyjemnie ale podejrzewam ze termosik by zrobil robote. Ja w swoim termosiku mialem zasluzony rosolek. Smoothskin out jest wiatroodporny, moze sobie wiac. Wczesniej w czasie mrozu przebieralem sie w vanie. :OK
  A Ty w jakiej piance jezdzisz na torpedownie?


  logan
  Członek
  Post count: 102
  #22335 |

  ..mam tej garderoby trochę w różnych dziwnych konfiguracjach…ale smooth/open nie – bałem się że to trochę za delikatne będzie – chyba niesłusznie..najczęściej w zasadzie pływam w 'zmodyfikowanym jednoczęściowym sharkskin/nylon, jest mi w nim jednak teraz zimno…Twój wychłodzony kolega w eliosie camo miał wewnątrz nylon czy open-cell? – BTW solid job on the clip.


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #22336 |

  Witaj

  Z ubieraniem open cell’a na mrozie nie ma żadnych problemów. Opisywałem już jak to zrobić. Ostatnio ubieraliśmy się z Robertem przy – 7 stopniach i było super. A co do delikatności tych skafandrów to „ doniesienia o mojej ….. są zdecydowanie przesadzone”

  Pozdrawiam Radek


  logan
  Członek
  Post count: 102
  #22337 |

  Radek
  Dzięki za potwierdzenie moich podejrzeń, Twain na pewno też kiwnie głową..Podobno jednak „smooth, smooth’owi nierówny…” jak widziałem próbki smooth od Diveskin i porównywałem z glatem od Gałacha to różnica w 'opancerzeniu’ była znaczna…ale coś za coś chyba…Diveskin był za to o wiele bardziej elastyczny/miękki…nie mogę coś znależć – przypomnij gdzie wrzuciłeś swoją metodę ubierania…mam wkrótce otrzymać spodnie z open-cell..


  ychu
  Participant
  Post count: 97
  #22338 |

  właśnie obiecany był filmik z wbijania się w skafander za pomocą 0,5 l wody jeżeli sobie przypominam…
  aha logan jeszcze nie doszedłem do siebie więc jeszcze ten tydzień odpadam, jak grafibery?


Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)

You must be logged in to reply to this topic.