Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • cizem
  Członek
  Post count: 1
  #20039 |

  Witam :)Szukałem forum typowo finswimming’owego ale nie znalazłem. Myślę że na tutaj ktoś mi pomoże mimo tego że to troszkę inny sport od freedivingu 🙂
  Ostatnio zastanawiam się czy nie spróbować swoich sił w sporcie zwanym Finswimming. Ale nie mam pojęcia jaką monopłetwę i fajkę czołową dobrać. Mam już trochę doświadczenia gdyż przez 7 lat trenowałem pływanie. Nie mam problemu z pływaniem z fajką oraz w twardszych płetwach (bi-fins). Głównie specjalizację chciałbym oprzeć na sprintach pod wodą (50,100). Preferuje płetwy z firmy „leaderfins”. Więc moje pytanie brzmi.. Jaką monopłetwę moglibyście mi polecić, taką w której można było wygodnie trenować ale i w przyszłości startować ? 🙂 Dodam iż mam do wydania ok.1500 zł. Zastanawiam się na jakąś z tych monopłetw http://rescuehouse.pl/pl/c/MONOPLETWY/31.Pozdrawiam.


  Marcin Baranowski
  Moderator
  Post count: 668
  #20040 |

  Leaderfins Hyper
  Starfins Hyper
  WaterWay Glide

  Generalnie chyba te modele są najbardziej polecane do freedivingu. Nie wiem czy są dobre do finswimmingu. Niemniej jednak każda z tych firm ma też w ofercie płetwy do tej dyscypliny. Powinny być gdzieś fora dedykowane finswimmingowi, poszukaj w necie.


  cizem
  Członek
  Post count: 1
  #20041 |

  Dzięki za odpowiedź 🙂 Może znajdzie się tutaj ktoś kto próbował tego sportu. Cały czas szukam ale nic nie znalazłem.. Tylko zagraniczne fora.


  Bartek Janiszewski
  Participant
  Post count: 1204
  #20042 |

  Wysłałem Ci ofertę na maila.


Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.