Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • firefox
  Członek
  Post count: 402
  #20011 |

  Zamawiam w najbliższym czasie tak do tygodnia eliosa, może ktoś chce się podłączyć pod koszty przesyłki ze swoim zamówieniem ?

  pozdrawiam,
  Marcin


  misha
  Członek
  Post count: 4
  #20012 |

  A można spytać, co konkretnie zamawiasz? Chodzi mi zwłaszcza o to, czy rozważałeś od wewnątrz neopren z powłoką mającą ułatwiać ubieranie (smooth-cell neoprene-coated)…

  pozdrawiam
  Michał


  Marcin Baranowski
  Moderator
  Post count: 668
  #20013 |

  Sam ostatnio miałem podobny dylemat. Nie miałem wcześniej pianki open cell i też się zastanawiałem nad jakimś coatingiem żeby ułatwić zakładanie. Według ludzi z Eliosa na sucho da się założyć tylko te najdroższe neopreny z gold lub copper coating. Chociaż nie wiem jak wygląda to w praktyce. Sam w końcu zamówiłem zwykłego open cella. Już po pierwszym założeniu wszystkie moje obawy zniknęły. Wystarczy woda z dosłownie odrobiną mydła i pianka praktycznie sama się zakłada. Powiedziałbym nawet, że łatwiej niż w przypadku gdy od wewnątrz jest nylon. Tak więc coating to raczej strata kasy, tym bardziej że potrafi się wycierać.


  ruby
  Participant
  Post count: 93
  #20014 |

  Dziś przyjechał do mnie Elios 5mm z tzw. nylon coating w środku – do łatwego zakładania. Ze względu na estetykę portalu nie zamieszczam zdjęć z testów w wannie, ale chciałem tylko powiedzieć że wchodzi na sucho jak po maśle. I nawet nie musiałem sąsiada wołać żeby zdjąć piankę.
  Jest trochę problemów z pozycją aerodynamiczną z rękami w górze – lekko ciągnie, choć zrobili specjalny naddatek pod pachami. Pewnie dlatego że przez pomyłkę zamówiłem spodnie z szelkami.Mam nadzieję że się to trochę rozejdzie, a jak nie to ciachniemy szelki. 8)


  Mateusz Malina
  Participant
  Post count: 480
  #20015 |

  ktos cos zamawia w najblizszym czasie? :OK  ? -----------------------------------------
  http://www.mattmalina.com
  Limitless - kursy freedivingu
  Instruktor Freedivingu AIDA
  http://www.facebook.com/mattmalinafreediving

  hankita
  Członek
  Post count: 5
  #20016 |

  Ja może będę zamawiała, ale po Belgradzie.


Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.