Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • pompa
  Członek
  Post count: 22
  #17679 |

  OK. Już kupiłem. Bez szeleczek 😉 I dzięki za radę mucha (poza forum ukłon dla Cetiego) . Szkoda tylko, że masa ludzi otwiera i czyta posta a nikt nie drapnie co myśli i jaki układ preferuje…człowiek miałby większe rozeznanie. Ale jak to niegdys miewał w zwyczaju mówić pewien pan z wąsikiek: „nic to…”


  tazoo
  Członek
  Post count: 37
  #17680 |

  Nikt nie odpisuje bo po prostu nie można- brak w twoim wczesniejszym temacje funkcji odpowiedz.
  Dobrze,że wybrałeś bez szelek. Jest wygodniej i wcale nie zimniej(lepiej przylega)Czasami trzeba ściagnąc same spodnie. Nie bedzie wówczas potrzeby sciagania najpierw góry, czego nie mozna powiedziec o wersji z szelkami.
  Sam cały czas sie zastanawiam czy effesub, czy cressi, która w promocji kosztuje teraz 130 euro.
  W piankach effesub nie odpowiada mi m.in. rzep. Jak jest juz wersja czarna, z krotkimi spodniami to okazuje sie, że łączenia tylko klejone. Jak dodatkowo szyte to pstrokata czerwona. Jak z warstwa ulatwiająca zakładanie to camo i szelki. Mam pecha. Moim wyborem byłaby prestige, ktorej oczywiscie nie ma na stronie. Z tego co wybrałeś wynika, że na stronie nie zamieszczaja wszystkich propozycji( jest tylko opcja z szelkami) Kontakt ze sklepem tarpon równiez jest ograniczony- brak telefonu!parodia!


  logan
  Członek
  Post count: 102
  #17681 |

  Tazoo, gdzie namierzyłeś Cressi za 130 Euro? Pzdr.


  pompa
  Członek
  Post count: 22
  #17682 |

  Fakt…ciężko cos dobrać. Ja wybrałem camu bo najpierw polowałem a później troszkę zacząłem trenować free…Dlatego taka opcja. Spodnie bez szelek już teraz odbieram pozytywnie :OK A samą piankę załatwili mi goście ze sklepu z Bydgoszczy 50 złociszy taniej niż w Tarponie…


  tazoo
  Członek
  Post count: 37
  pompa
  Członek
  Post count: 22
  #17684 |

  mała poprawka: pianke jednak dowiózł kolega ze sklepu Tarpon…zreszta jak i parę innych niezłych rzeczy :evil …dzieki! :OK


Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.