Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • swider
    Członek
    Post count: 98
    #19312 |

    Hej, wbrew zapowiedziom, zamówienie u Eliosa nieco się opóźnia – w związku z tym pytanie-czy ktoś nurkował w polskich wodach w piance 3 mm(szytej na zamówienie)??
    Nie jestem zmarzluchem, mam trochę tłuszczu 😛
    poza tym rozważałem ewentualne docieplenie się od zewnątrz już posiadaną pianką
    http://www.decathlon.com.pl/PL/kombinezon-shorty-100-man-66836587/
    za trójką przeważa opcja użycia jej również na basenie-ale jeśli ktoś miałby ochotę podzielić się swoim zdaniem, z chęcią przeczytam 🙂


    Bartek Janiszewski
    Participant
    Post count: 1204
    #19313 |

    Jeśli będzie to OPEN CELL to zamawiaj. 3 mm + docieplenie da Ci wystarczająco ciepła. 4 lata nurkowałem w podobnym zestawieniu : pianka smooth/open cell 3mm + 1,5mm kamizelka, nawet pod lód właziłem ale było już hardcorowo. Natomiast zadaj sobie pytanie czy pianka z decatlonu wejdzie ci na eliosa. Jeśli za bardzo się ściśniesz to po nurkowaniu. Może od razu zamów sobie piankę i żyletę w Eliosie.
    Ile czekasz na zamówienie? Ja zamawiałem 2 pianki niecałe 3 tygodnie temu i już są w drodze..


    swider
    Członek
    Post count: 98
    #19314 |

    Hej Bartek, dzięki za posta.
    Tak, od środka chcę open cell.
    No więc zamówienie jeszcze nie poszło – dopinam się do grupowego zamówienia z Agatą B. 8)
    Mam nadzieję, że pójdzie jutro/tuż po świętach.
    Gdyby święta trwały tydzień, musiałbym się obmierzyć ponownie 😀


    Bartek Janiszewski
    Participant
    Post count: 1204
    #19315 |

    Jeszcze jedna uwaga, z 3ką open cell musisz obchodzić się szczególnie uważnie bo rwie się jak papier przy zbyt nerwowym zakładaniu czy zdejmowaniu. Dużo wody z mydłem do zakładania a ściągać najlepiej jeszcze w jeziorze, morzu czy basenie a nie pod prysznicem.


    swider
    Członek
    Post count: 98
    #19316 |

    OK. Wysłałem specyfikacje zamówienia- mam nadzieję,że jeszcze w czerwcu się dowiem, czy to dobry wybór. Pzdr


Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.