Viewing 20 posts - 41 through 60 (of 60 total)
  • Dariusz Grabowski
    Participant
    Post count: 183
    #11168 |

    noł koment…


    filon
    Członek
    Post count: 78
    #11169 |

    To wychodzi na to że tylko 5 miejsc zostało 😀 .Cieszy mnie to że piękniejsza część załogi free zawita do Stalowej 😮 hihi!


    filon
    Członek
    Post count: 78
    #11170 |

    MAM PROŚBE DO OSÓB KTÓRE SIĘ ZAPISAŁY NA ZAWODY!!!JEŚLI MOŻECIE TO PODAJCIE SWOJE REKORDY ŻYCIOWE W STATYCE I DYNAMICE-JEST MI TO POTRZEBNE DO ZAWDÓW.
    pozdrawiam filon


    paweł strugała
    Członek
    Post count: 89
    #11171 |

    czołem filon. jak przygotowania (?) Moje rekordy znasz :wow powiedz mi jeszcze jakie wymiary ma ten mniejszy basen. pozdrawiam pablo


    filon
    Członek
    Post count: 78
    #11172 |

    przypomnij mi statyke, a wymiary basenu wysłąłem na e-maila
    pozdrawiam filon


    Juliusz Tomeczek
    Participant
    Post count: 33
    #11173 |

    Kurcze widzę, że szykuje się naprawdę niezła zabawa 😀 I o to chodzi 😉


    paweł strugała
    Członek
    Post count: 89
    #11174 |

    „Zawodnik musi zanurzyć się w odległości nie większej jak 1m od ściany basenu” Jeśli chodzi o głowe to na głębokości 1m dla zawodnika o wzrośćie


    paweł strugała
    Członek
    Post count: 89
    #11175 |

    o wzrośćie


    Dariusz Grabowski
    Participant
    Post count: 183
    #11176 |

    Czy przypadkowe wyskoczenie z wody (podczas nawrotu) podczas próby dynamiki zawodnika dyskfalifikuje go z zawodów? Nawet gdy na bezdechu wskoczy z powrotem do wody? Hi Hi Hi
    :jezyk


    paweł strugała
    Członek
    Post count: 89
    #11177 |

    wreszcie moge dokończyć. powyżej 1.95m jest to nie wykonalnei nie chodzi mi o nawroty tylko o start.


    Marcin Pulkowski
    Członek
    Post count: 388
    #11167 |

    Lista zawodników zgłoszonych do I Pucharu Polski we Freedivingu, Stalowa Wola 2004 – stan na dzień 3 marca.
    1.Dariusz Grabowski (Toruń), 2. Paweł Strugała (Ustrzyki Dln.), 3. Jarosław Kamiński (Płock), 4. Tomasz Nitka (Warszawa), 5. Sławomir Skowroński (Toruń), 6. Iwona Sawczuk (Biała Podlaska), 7. Michał Pydo (Legionowo), 8. Juliusz Tomeczek (Jastrzębie Zdrój), 9. Roman Otto (Biała Podlaska), 10. Robert Cetler (Toruń), 11. Adam Czuba (Toruń), 12. Monika Zińczuk (Czeremcha), 13. Krzysztof Polak (Toruń), 14. Tomasz Bazyluk, 15. Maurycy Kwietniowski (Ostrołęka), 16. Michał Zieliński (Ustroń)

    Proszę Tomasza Bazyluka o przesłanie formularza zgłoszeniowego.


    Tomek Nitka
    Participant
    Post count: 401
    #11178 |

    Pulek,
    ja to od kilku lat jestem już nie z Warszawy tylko z Piaseczna pod Warszawą. Przy następnej okazji, jak będziesz aktualizował listę, zrób tę poprawkę.



    ? -------------------------------
    Tomek „Nitas” Nitka
    Instruktor freedivingu Apnea Academy, SSI, PADI; Sędzia AIDA
    Nitas Apnoe – kursy, warsztaty, szkolenia indywidualne z zakresu freedivingu
    http://www.nitas.pl

    krokoss
    Członek
    Post count: 1
    #11179 |

    ja tez jestem ratownikiem i znasz mnie piotrus i tez zaczalem sie interesowac tym sporcikiem i mysle ze potrenujemy razem po zawodach w ktorych bede sedzia !! 😛 i ciesze sie z tego niezmiernie bo chcial bym porozmawiac z tymi ludzmi ktorzy to trenuja i podpowiedzieli mi cosik na temat treningow i takich taaam pierdol !! 🙂


    paweł strugała
    Członek
    Post count: 89
    #11180 |

    Proponje dodać od listy zawodników ich czasy i dystanse z deklaracji. Co wy ma to????


    Marcin Pulkowski
    Członek
    Post count: 388
    #11181 |

    Lista zawodników zgłoszonych do I Pucharu Polski we Freedivingu, Stalowa Wola 2004 – stan na dzień 10 marca.
    1.Dariusz Grabowski (Toruń), 2. Paweł Strugała (Ustrzyki Dln.), 3. Jarosław Kamiński (Płock), 4. Tomasz Nitka (Piaseczno), 5. Sławomir Skowroński (Toruń), 6. Iwona Sawczuk (Biała Podlaska), 7. Michał Pydo (Legionowo), 8. Juliusz Tomeczek (Jastrzębie Zdrój), 9. Roman Otto (Biała Podlaska), 10. Robert Cetler (Toruń), 11. Adam Czuba (Toruń), 12. Monika Zińczuk (Czeremcha), 13. Krzysztof Polak (Toruń), 14. Tomasz Bazyluk (?????????), 15. Maurycy Kwietniowski (Ostrołęka), 16. Michał Zieliński (Ustroń), 17. Paweł Poręba (Warszawa), 18. Dariusz Smyk (Biała Podlaska), 19. Anita Smyk (Biała Podlaska)


    Juliusz Tomeczek
    Participant
    Post count: 33
    #11182 |

    Pulek zaklep miejsce dla Pawła Szkudlarka, jutro omówie z nim szczegóły ale się zadeklarował. Są jeszcze szanse???


    Juliusz Tomeczek
    Participant
    Post count: 33
    #11183 |

    Ale wywaliłem , toż to Filon jest tu organizatorszczakiem, to też Piotrek do ciebie taka sama prośba 😀 %) A wiecie wszystko przez ten bezdech 😉


    Marcin Pulkowski
    Członek
    Post count: 388
    #11184 |

    nr 20 Paweł Szkudlarek (Jastrzębie Zdrój) – niniejszym ogłaszam:

    KONIEC ZAPISÓW (!) (!) (!) (!)


    Radek Rudnicki
    Członek
    Post count: 79
    #11185 |

    Pełna lista zawodników na stronie:

    http://freediving.com.pl/komentarze.php?id=31

    😮


    Marcin Pulkowski
    Członek
    Post count: 388
    #11186 |

    Wszystkim zawodnikom proponuję jeszcze raz przed wyjazdem zapoznać się z regulaminem zawodów i przypominam, że pozostał już tylko jeden dzień na zrobienie sobie badań lekarskich! Życzę uczciwej i zażartej rywalizacji, no i cóż…. Do zobaczenia w Stalowej Woli. 🙂


Viewing 20 posts - 41 through 60 (of 60 total)

You must be logged in to reply to this topic.