1

Szkolenie pływania w monopłetwie

Już po raz drugi światowej rangi instruktor pływania w monopłetwie Mike Maric odwiedzi Polskę, by wspólnie ze szkołą FREEBODY poprowadzić szkolenie z techniki poruszania się z monopłetwą.

 

Termin: 31. stycznia 2016
Lokalizacja: AWF Katowice (ul. Mikołowska 72)
Godziny: 09:30 – 17:30
Cena: 490zł

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z monopłetwą lub postawili już swoje pierwsze kroki i chcą wyeliminować podstawowe błędy. Szkolenie przekazuje pełny obraz jak najefektywniej poruszać się w monopłetwie płynąc dalej zużywając mniej energii.

Program zajęć:
09:30 – 11:00 Wykład teorii
11:30 – 13:00 Zajęcia praktyczne na basenie
14:00 – 15:00 Wykład teorii
15:00 – 16:00 Ćwiczenia praktyczne na lądzie
16:00 – 17:30 Zajęcia praktyczne na basenie

Na zajęcia nie jest wymagana monopłetwa. Wystarczą basenowe płetwy (kaloszowe) oraz fajka czołowa i zwykły asortyment pływacki (kostium, czepek, okularki). Na zajęcia „na sucho” potrzebny jest wygodny strój sportowy oraz mata do jogi lub karimata.

Mike Maric jest włoskim instruktorem freedivingu i finswimmingu, trenerem zawodników pływania, freedivingu i finswimmingu oraz założycielem szkoły „Swim Like a Dolphin”, której metody pozwalają zbliżyć się ludziom do techniki pływania wykorzystywanej przez delfiny. Był również członkiem zespołu as​e​kuracyjnego Umberto Pelizzariego podczas ustanawiania rekordów świata oraz rekordzistą Chorwacji i mistrzem świata we freedivingu.

Więcej o instruktorach:
www.mikemaric.com
www.freebody.eu

Zapisy i dalsze szczegóły na: info@freebody.eu

Dla wszystkich, którzy potwierdzą swój udział przed 29. grudnia 2015 – cena szkolenia 450zł!

freebody

Komentarz ( 1)

  1. Agnieszka says:

    Krótki filmik z ubiegłorocznego szkolenia z Mikiem znajdziecie tutaj:
    https://youtu.be/ruauaZn0_jw

Zostaw komentarz