brak komentarzy

Sprawozdanie z działalności SFP za 2014-2015

 

Początek roku 2014 to kolejne spotkanie w Olsztynie gdzie dzięki uprzejmości Akademickiego Klubu Płetwonurków „Skorpena” mieliśmy okazję spotkać się praz szósty na podlodowym eXTREMALLnym nurkowaniu.

Kolejna impreza to Basenowe Mistrzostwa Polski, które odbyły się tym razem w Oświęcimiu i Krakowie. Impreza została perfekcyjnie przygotowana przez Akademicki Klub Podwodny AGH „Krab”. Zawody stanowiły również jedne z punktów obchodów 50 lecia klubu.

W dniach 12 i 14 lipca 2014 nad Jeziorem Łęsk (ośrodek wypoczynkowy Nemo) spotkaliśmy się na zorganizowanym przez Bluego V Zlocie Freediverek.

Tradycyjnie na przełomie lipca i sierpnia spotkaliśmy się nad jeziorem Hańcza na dziewiątych już Mistrzostwa Polski we Freedivingu.

Zarówno lato jak jesień upłynęła pod znakiem różnych spotkań na wodach otwartych.

Końcówka roku to tradycyjne już spotkanie na Barbórkowym Pucharze Śląska we Freedivingu. Zawody jak zwykle były okazją do miłego spotkania, wspaniałych rozmów i ustaleń na przyszłość.

W roku 2014 był również rokiem największego sukcesu w historii polskiego freedivingu. W dniu 09 listopada 2014 r. Kol. Mateusz Malina ustanowił nowy rekord świata we freedivingu w konkurencji DNF z wynikiem 226 m.

Rok 2014 i 2015 to kolejne lata, w których do grona członków Stowarzyszenie dołączyły nowe Koleżanki i Koledzy.

W roku 2014 odnowiona a w zasadzie reaktywowana została również strona internetowa Stowarzyszenia, która dostępna jest pod adresem http://freedivingpoland.org.pl.

Wszystkie działania Stowarzyszenia nie byłyby możliwe bez waszego ciągłego zaangażowania. Szczególnie dziękuję tym wszystkim, którzy całkowicie bezinteresownie a wręcz odwrotnie za własne pieniądze przyjeżdżali i pomagali w organizacji tych wszystkich imprez.

Chciałby również w tym miejscu bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które wspierały działalność Stowarzyszenia nie będąc jego członkami.

Jeżeli o czymś lub o kimś zapomniałem to wybaczcie o wszystkim i wszystkich chciałem pamiętać ;-))

Za Zarząd
Radek Gaca

Zostaw komentarz