Strona główna Działy Różności Różności Prawdziwy free diver? Reply To: Prawdziwy free diver?

proca
Członek
Post count: 445
#22436 |

5, 6m to mało, ale mogę się założyć, że jesteś w stanie bez problemu nurkować poniżej 10m, tylko poczytaj no i ćwicz. Ja jeszcze nie widziałem nic o free (tylko wiedziałem, że coś takiego jest i kojażyłem to z poławiaczami pereł i korali) i tak dzięki nauce ojca zacząłem nurkować, a potem w samotności rozwijać się. No i doszło do tego, że w zeszłe wakacje byłem na 15m. A od kąd zajawiłem się na basen widzę jak wyniki poprawiają się. Pewnie brak ci techniki. Przede wszystkim poczytaj sobie to będziesz miał większą przyjemność z nurkowania. I pytaj o wszystko na tym forum. Ja choć myślałem, że jestem doświadczony i sporo wiem to odkąd przyłączyłem się do tego forum o wiele bardziej poszerzyłem horyzonty.
Najcenniejsze jest jednak spotykanie się we wspólnym gronie na basenie czy w plenerze i wspólna praktyka.
Zachęcam do poczytania małego conieco na mojej stronie w dziale podręcznik http://www.procass.prv.pl
Strona nadal nie wykończona ale w krótce rozwinę wątek treningu.
Zrobiłem tą stronkę dla amatorów, bo wiele osób ma potencjał, a jeszcze nie wie jak go wykorzystać lub chociaż nauczyć się nurkowaćw taki sposób by wykożystać swoje możliwości naturalne.
Kiedyś tutaj pisałem jakiś nudny wywód na temat tego co to jest free w wątku propagowanie freedivingu czy jakoś tak. Jak ci się będzie chciało to sobie poczytaj. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym pogłębianiu swoich umiejętości.