Strona główna Działy Różności Różności propozycja bazy kontaktów i wyjazdów Reply To: propozycja bazy kontaktów i wyjazdów

Marcin Pulkowski
Członek
Post count: 388
#21277 |

Witam. Umknął mi jakoś ten wątek. Rozumiem pomysł i intencje ale ja takiej bazy nie stworzę, bo nie mam na to pomysłu i czasu, podobnie zresztą jak nasz informatyk Joix, który wyraźnie usunął się w cień w ostatnim czasie.
Doszedłem już do takiego momentu, że nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć. Pozostaje Wam więc czekać aż znajdę czas i pomysł na to jak zrobić coś takiego jak baza freediverów, albo wziąć sprawę w swoje ręce, stworzyć coś takiego na własnej stronie, a ja z przyjemnością to podlinkuję.
Do tej pory funkcję kontaktowe pomiędzy freediverami pełni forum gdzie każdy może się zapytać czy coś i gdzie się szykuje.
Druga sprawa jest taka, że w zasadzie taka baza już istnieje lecz jest dostępna tylko dla członków Stowarzyszenia Freediving Poland, którzy mają uprawnienia administratorów strony. proponuje więc sie zapisać do SFP i korzystać do woli.
Kolejna rzecz, że jast nas na tyle mało, że jeśli komus naprawdę zależy na wspólnych spotkaniach to nie powinien mieć z tym problemów. Numery telefonów krążą w sieci i praktycznie przy odrobinie wysiłku można zdobyć namiar na potencjalnego partnera, jeśli taki wogóle się znajduje w konkretnej części Polski.