Strona główna Działy Sprzęt Pianki pianka od gałacha Reply To: pianka od gałacha

Tomasz Kugler
Członek
Post count: 68
#15857 |

Hmm, nie rozumiem tylko czemu podwójne manszety, zazwyczaj wiąże sie to z zamkiem przy rękawie, a wystarczy na końcu rękawa około 4-5cm dać neopren z glatem do wewnątrz, to wystarczająco uszczelnia i zmniejsza cenę. Szczerze mówiąc to ja kupowałem swego czasu skafander za 800 czy 850 zł, grubość neoprenu nie miała zbyt dużego wpływu na cene a raczej jego jakość, nie wiem z jakiego teraz ci zaproponował uszycie.
Jeśli chodzi o pobranie wymiaru to Gałach może przysłać ci kartke z tabelą i mierzysz sie sam w domu, czyli jedziesz tylko raz po odbiór do Łodzi i na miejscu w miare potrzeby dokonywane są jeszcze poprawki. Wyjazd po odbiór wyjdzie chyba jednak taniej niż koszt przesyłki z zagranicy.
Ponad to Gałach udziela dożywotniej gwarancji na swoje skafandry, co zawsze podkreśla, czyli jakiekolwiek pęknięcia, rozprucia naprawi ci za free. Natomiast skafandry Eliosa, zwłaszcza te z glatem na zewnątrz i opencell wewnątrz są nadzwyczaj delikatne i jeden z moich znajomych 😉 bardzo się ucieszył gdy dostał nowy skafander i jeszcze w domu podczas przymierzania rozdarł sobie paskudnie kurtke 🙁 , nie wiem dokładnie jak dalej poszła reklamacja, ale myśle że Gałach jest jeszcze konkurencyjny.