Strona główna Działy Sprzęt Płetwy i monopłetwy Dobór płetw i innego sprzętu Reply To: Dobór płetw i innego sprzętu

Avatarontakee
Członek
Post count: 104
#19463 |

Kolego Siedmiooki,
co do płetw to musisz pytac Deep’a, on ci powie co i jak, ja natomiast wiem, ze jakbym miał kupić teraz płetwy nie kupiłbym plaskitowych Gar, Omerów czy maresów, wolałbym zainwestować 100 więcej i kupić Liderfinsa.

Co do pianek to jak chcesz freedivingować, to odpuść sobie pianki z zamkami, bo woda ci się będzie przelewać i wydasz kasę bez sensu. Jak już chodzisz po stronie sklepu nurkowego, zajrzyj na zakłądkę freediving i tam masz skafandry, są zwykłe, z open cellem http://www.nurkownia.com/KOMBINEZONY-k117-0-3-default.html i to patrząc na cenę i warunki termiczne jest najlepsza opcja. Ew. zobacz pianki w Decathlonie , jest tam fajny Triboard do Free/Spear, ma open cell, i jest w przystępnej cenie. Koledzy mają taki, i w ich opinii, jak i nitasa ( na http://www.nitas.pl masz opis tej pianki), ma dobry stosunek jakości do ceny.

Tak samo jak z pianką na basen, odpuść sobie bermudki czy inne krótkie pianki które kupisz za 300-400 pln, na stronach niemieckich sklepów sportowych znajdziesz pianki Orca w dobrej cenie, na polskich zresztą też np. swimshop.pl albo po prostu allegro, niedawno mozna było kupić skóry Speedo 1mm za 400 pln czy Orca za 300.
Poszperaj na forum, pytaj, bo łatwo wydać pieniądze bez sensu, a to zawsze boli. :OK
Powodzenia i udanych zakupów hihi!
Pozdr.
Piotrek