Strona główna Działy Zawody, zloty, imprezy Zawody, zloty, imprezy Rekord Świata Mateusza Maliny w DNF???!!!! Reply To: Rekord Świata Mateusza Maliny w DNF???!!!!

perry
Członek
Post count: 43
#13846 |

Dobrze widzisz :), też się zastanawiałem czy oby nie ma innego może, jakiegoś mniejszego noseclipa ale widać nie ma, wow! Tak się zastanawiam nad tym zagęszczeniem ruchów i moim zdaniem to nie tyle celowe co jakieś takie wyważenie, że wcześniej wytracał prędkość i sam neck jest dość sporawy, myślę, że mógł trochę większe opory w wodzie stawiać. Żeby miał taki neck jak np. Aleksandr Kostyshen i trochę poprawił technikę to, rany… Uważam, że Mateusz dalej ma spore rezerwy czy to w poprawie techniki czy zrobieniu necka stawiającego mniejsze opory w wodzie, że o rezerwach fizycznych nie wspomnę.. jak powiedział Marcin – najmniejszych oznak samby.

Odbiegając trochę od tematu W sumie, same pływanie bez noseclipa nie jest takie złe, zdecydowanie ciężej się przyzwyczaić do porzucenia okularek moim zdaniem, tylko czy wy też jesteście wstanie dopakować do maksimum bez zatykania nosa? Nie ucieka wam powietrze powyżej pewnego progu?