Strona główna Działy Różności Różności Filmy o freedivingu Reply To: Filmy o freedivingu

apneus
Participant
Post count: 583
#21401 |

Bartek Miałem to olać, ale muszę sprostować parę twoich złośliwych kłamstw. Gdyż tyczą się one nie tylko mnie.
Jeśli widzę logo leaderfins w filmie to wiadomo z kim mi się skojarzy. Pewno nie tylko mi tak się skojarzyło  W tym przypadku chciałem zwrócić uwagę na to by powstał odpowiedni dział do takich rzeczy.
Odkąd pamiętam zawsze miałeś jakieś docinki mniej lub bardziej pikantne pod moim adresem, choćby nawet ostatnia, gdzie pisałem na FB że nie będzie mnie z powodu złamanej nogi. Nawet nie odpisałem na twój „żart” . To co ostatnio napisałeś na mnie na FB przeszło już jakiekolwiek granice, nie trzeba nurkować by sięgnąć dna. Wątek został szybko usunięty, a szkoda .
Piszesz „Co cię tak boli? Może to że twoje kursy freedivingu zakończyły się porażką? To mnie akurat nie dziwi przy twoim wiecznie negatywnym stosunku do ludzi.” Rozumiem że jakbyśmy się nie znali to mógłbyś takie złośliwości pisać. I tutaj sprostuje:
Nie prowadzę kursów z powodu braku czasu związanego z moją pracą, która jest dla mnie taką samą pasją jak Freediving, oraz z tym iż powiększyła mi się rodzina i po prostu czasowo nie wyrabiam a Ty doskonale o tym wiesz, ale musisz napisać swoją „wersję”! Żałosne. Powiem tylko iż moi kursanci byli bardzo zadowoleni a ja nie ogłaszałem się na tym forum. W przyszłości jeśli będę miał czas i ochotę to zrobię warsztaty nawet za darmo, gdyż jest to moją pasją i lubię obserwować jak ludzie robią postępy i są z tego zadowoleni, bez żadnej komercji.
„Co ty zrobiłeś, robisz dla Polskiego freedivingu żeby mówić innym co im wolno a czego nie” choćby to iż propagowaliśmy freedivingu na różnego rodzaju pokazach od pokazów na targach wiatr i woda, poprzez filmy, oraz różne eventy prowadzone choćby przez Snoork o których nie masz bladego pojęcia  Choć by przez to że wraz z Michałem założyliśmy stronę FTW (a ja później forum którego też nie mam czasu prowadzić), na której były relacje z zawodów SFP …