Strona główna Działy Umawialnia Umawialnia Brak profesjonalizmu ze strony freedivin.com.pl Reply To: Brak profesjonalizmu ze strony freedivin.com.pl

jools23
Członek
Post count: 41
#15265 |

Serdecznie witam .
Właśnie oto mi chodzi po przez mój tekst próbuję coś ruszyć z miejsca.Może pojawią się nowe pomysły może bardziej obyte osoby z tematem wezmą sprawy w swoje ręce .
Ps Jeśli ktoś chce to przeczyta czego jesteś dowodem.
Co do Nitasa jeszcze raz podkreślam że nie chodzi mi żeby robił wiecznie coś za free .Wcześniej napisałem przy okazji kursu może nawet tego samego dnia zrobić małe demo wprowadzić nieobytych na temat.
Co do ilości zainteresowanych osób to nie jest tak dokońca jedna akcja promocyjna niczego nie załatwia.Nie chodzi o to aby ludziom pokazywać że dzięki temu od razu machną 30 metrów nie każdy chce bić swoje rekordy.
Naprawdę wiele ludzi się interesuje co my robimy są tacy co pytają i ci co obserwują z niedowierzaniem i z czasem sami próbują .Chodzi o uświadomienie właśnie tych ludzi jakie niesie za sobą niebezpieczeństwo ten piękny sport.
Widzisz nie raz na basenie trafi się paru chojraczków i wgłowe zachodzą jak można pod wodą 25m przepłynąć bez łapania oddechu wiadomo nie pytają bo to oni są tymi leprzymi.Długo nie trzeba czekać i jeden przez drugiego próbują z różnym skutkiem a pytać zaczynają jak się zdrowo zachłysną o ile jeszcze mają siłę.
ZA ROZPISYWANIE SIĘ BARDZO PRZEPRASZAM ale nie da się tak w jednym zdaniu.