Strona główna Działy Sprzęt Komputery Komputer, zegarek: Salvimar One Freediving Reply To: Komputer, zegarek: Salvimar One Freediving

Misiek
Participant
Post count: 18
#29452 |

Dziękuję bardzo.
O takie info właśnie mi chodziło. Moja historia jednak była mniej szczęśliwa. W sierpniu 2017 zakupiłem ten komputer w scubastore. Użytkowałem go we wrześniu jako komputer do free podczas urlopu na Chorwacji i potem głównie na basenie. Twój opis funkcjonalności jest bardzo trafny i ja bardzo podobnie bym to opisał. W grudniu podczas jednego z treningów zawiesił się. Żaden przycisk nie działał. Odesłałem go po wcześniejszym kontakcie ze sklepem w styczniu. I już po około 2 miesiącach w marcu zwrócono mi pieniążki w kwocie ok. 100 zł mniejszej od ceny zakupu.
Podsumowując – funkcjonalność dla free w wodach otwartych – ok, na basenie również – ok. Brak tabelek do statyk. Jako zegarek, to każdy nawet najtańszy jest taki sam.
Długo szukałem zegarka z komputerem do free w „przyzwoitych pieniądzach”. Ten spełniał moje oczekiwania zarówno finansowe jak i techniczne.
Zawiódł na szczęście na basenie.
Uważam że jest to rozsądny wybór za „te pieniądze”. Jako zegarek z głębokościomierzem i analizą zanurzenia.
Awarię mojego egzemplarza przyjmuję jako statystykę.
Pozdrawiam.