brak komentarzy

Polska Federacja Freedivingu członkiem CMAS

Szanowne Koleżanki i Koledzy,
z największą przyjemnością informuję, że aplikacja Polskiej Federacji Freedivingu do Międzynarodowej Federacji CMAS została rozpatrzona pozytywnie.

Polska Federacja Freedivingu została  również przyjęta do Komitetu Sportowego na okres próbny dwóch lat bez prawa głosu ale z prawem wydawania licencji sportowych. Obecnie czekamy na formalizację wszystkich spraw.

Pragnę również poinformować i przypomnieć, że członkami Polskiej Federacji Freediving są poszczególne stowarzyszenia sportowe w tym między innymi Stowarzyszenie Freediving Poland. Powyższe oznacza, że każdy Członek Stowarzyszenia mający uregulowane składki członkowskie ma prawo wystąpić do Federacji o wydanie stosownej licencji sportowej.

O trybie uzyskiwania licencji oraz zasadach odpłatności poinformujemy Was natychmiast po uzyskaniu stosownych informacji z centrali CMAS.

Najbliższym czasie przekażemy Wam również wszelkie informacje związane z ewentualnymi zasadami udział w zawodach sportowych organizowanych według zasad federacji CMAS.

Imieniu Zarządu Stowarzyszenia Freediving Poland i Zarządu Polskiej Federacji Freedivingu
Radek Gaca

Zostaw komentarz