brak komentarzy

Basenowe Mistrzostwa Świata we Freedivingu – podsumowanie Radka Gacy

To już niestety koniec…

Kolejne basenowe Mistrzostwa Świata we Freedivingu za nami. W tym roku reprezentacja osiągnęła największy sukces w historii dotychczasowych startów powiększając kolekcję medali o historyczne złoto Mateusza i doskonały brązowy medal Magdy. Teraz po wcześniejszych trzech srebrnych medalach mamy już komplet.

Na wielkie uznanie zasługują nie tylko sukcesy Mateusza i Magdy ale występ wszystkich kadrowiczów. Starty i zwycięstwa w finałach B to również ogromny sukces zawodniczek i zawodników.

Oficjalni sponsorzy
Wyjazd na imprezę nie był by zapewne tak udany gdyby nie ogromne wsparcie sponsorów, którzy zdecydowali się wspomóc starty Kadry. Ogromne podziękowania dla firm Bandi, Feemoon i Regatta.

Podczas całej imprezy zawodniczki i zawodnicy czuli również wielkie wsparcie członków Stowarzyszenia Freediving Poland oraz sympatyków freedivingu. Szczególne podziękowania należ się jednak Koleżance Lucynie Kicińskiej, która koordynowała akcje informacyjną i wsparcie dla drużyny.

 

W tym roku przed nami jeszcze wiele imprez w tym Indywidualne Mistrzostwa Świata w konkurencjach głębokościowych, na których wystartuje Mateusz.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wsparcie i zapraszamy do stałego śledzenia wydarzeń związanych z freedivingiem.

  bfbjfdklbjdfkjd     fkgjfkglfjgkRadek        reprezentacja

 

A w następnym wpisie relacja z finałów w statyce, w tym pojedynki Oli i Mateusza w finale C!

Ola i Mateusz

 

Przypominamy, że kadrowicze w ramach podziękowania za wsparcie w trakcie zawodów przekazali pamiątkowy zestaw „Belgrad 2015” do wygrania na facebooku – więcej informacji znajdziecie TU lub klikając na zdjęcie

koszulki

 

Zostaw komentarz