brak komentarzy

Basenowe Mistrzostwa Polski 2015

Dzięki uprzejmości dyrekcji pływalni „KORAL” oraz zaradności kolegi Tomka Mazura tegoroczne Basenowe Mistrzostwa Polski 2015 odbędą się w dniach 22-23 maja (piątek i sobota) na nowo oddanym do użytkowania basenie  http://www.koralmorawica.pl/plywalnia_koral/informacje_ogolne.html w Morawicy pod Kielcami.

Szczegóły dotyczące zakwaterowania, wysokości wpisowego itd. nie zostały jeszcze ustalone, ale mimo to podajemy to, co już wiemy, bo i tak zrobiło się już dość późno na ogłaszanie terminu tych zawodów. Sprawy się przeciągały, bo próbowaliśmy (a właściwie głównie walczyła o to koleżanka Lucyna) doprowadzić do organizacji tegorocznych Mistrzostw w Warszawie, ale okazało się to trudniejsze niż przypuszczaliśmy.

W każdym razie póki co możecie rezerwować sobie wyżej podany termin w kalendarzu i sprawdzać opcje dojazdu do Kielc (a właściwie do Morawicy, która leży ok. 14 kilometrów od centrum Kielc). Zawody odbędą się w tradycyjnym układzie tj. w piątek późnym popołudniem jedna dynamika, w sobotę statyka i druga dynamika, a wieczorem ceremonia rozdania nagród i impreza. W międzyczasie chcemy też przeprowadzić Walne Zebranie członków SFP.

Zostaw komentarz