-
#18879 |
http://www.deeperblue.com/article.php/888/2
Dawno nie widzialem zeby Fattah tak sie zachwycal monopletwa 😀
ciekawe kogo bedzie stac na wydatek $1200 😛
? -----------------------------------------
http://www.mattmalina.com
Limitless - kursy freedivingu
Instruktor Freedivingu AIDA
http://www.facebook.com/mattmalinafreediving#18881 |Powierzchnia pióra niewielka ale może nie w tym rzecz. W sumie ogon delfina też jest proporcjonalnie mniejszy niż monopłetwa a chodzi głównie o siłę i przeniesienie jej na ogon..
Konstrukcja wygląda ciekawie i chętnie bym się przepłynął 🙂
#18882 |W latach 76-80 zaczęła się rewolucja w płetwach. Pływanie szybkie pod wodą wygrywał ten – kto zrobił lub przywiózł od ruskich monówkę. robiąc monówki zauważyliśmy pewną zasadę – do pływania szybkiego krótkie i sztywne do rekreacyjnego większe, miękkie z własną amplitudą wypchnięcia (pracy). To co pokazują będzie się nadawać do szybkiego pływania z bardzo dużą amplitudą rytmu pracy ciała a w zasadzie nóg od talerza biodrowego. Taki pływacki sposób płynięcia pod wodą. Konstrukcja rodem z technologii lotniczej.
#18883 |to ciekawe bo tworca i fattah twierdza dokladnie na odwrot, nie da sie w niej szybko plynac a z kolei jest bardzo efektywna przy spokojnym rytmie :OK
? -----------------------------------------
http://www.mattmalina.com
Limitless - kursy freedivingu
Instruktor Freedivingu AIDA
http://www.facebook.com/mattmalinafreediving#18884 |Często twórca sam nie wie, co naprawdę stworzył. „Rewelacyjna monopłetwa” przypomina technologię AquaSkippera, a tak naprawdę do każdej monopłetwy trzeba dopasować rytm pracy (amplitudę) popływaj w kilku rodzajach to będziesz wiedział. Nie pływałem w tej rewelacyjnej płetwie, ale nie wydaje mi się, aby nadawała się do wolnego rytmu.
Pozdrawiam
#18885 |Natalia wie jak się pływa w mono 🙂
You must be logged in to reply to this topic.