Strona główna Działy Umawialnia Umawialnia Sekcja Warszawa Reply To: Sekcja Warszawa

mirmur
Członek
Post count: 97
#7542 |

a więc po kolei :
Hubert 1 : zdjęcia na potockiej to był mój projekt fotograficzny , więc poprosiłem bartka żeby wapdł , bo tylko on spełniał wymagania ( pełna pianka i czarna mono ) .
to niebyło spotkanie toważyskie , ani freedivingowe .więc niestrzelaj focha . jakbyś ty się z bratem bliźniakiem na waleta pluskał w wodzie z panną ubraną w czarny lateks tez niechaciałbyś żeby zbyt wiele osób na to patrzyło .
Niestety nasze zdjęcia we wtorek odbytc się niemogły z przyczyn techincznych . Ale mam nadziję że jutro juz wszyatko będzie ok.
Hubert 2 : Sorki za zonka z kasą , ale sam jestem chwiliwo w niezłej dupie . więc upraszam o jeszcze chwilę cierpliwości . jak tylko się da zapłace ( mam nadzieję że już we wtorek ) .

DRUGI TOR :

Ja myślę że w koszty niema się co pakować , i tak rzadko przychodzą wszyscy .
Proponuje więc :
A: Postarajmy sie zacząć przygotowywać do próby , chwilkę przed naszą kolejką . To powinno zwiększyc ilość prób ( albo zachować dotychczasową , przy większej ilości ludzi ) .
B: niepanikujmy , jak się okaze że jest naprawdę dramat , wtedy pomyślmy o drugim torze . ( a może warto przemyśleć sparwe wydłurzenia treningu , jeśli jest taka możliwość ) .

Fajnie że w końcu będzie jakas panna 🙂 … szkoda tylko że z chłopakiem … :).

CO Z KALIM ?

MA KTOŚ POMYSŁ SKĄD MOŻNA POŻYCZYĆ OBUDOWĘ PODODNĄ DO APARATU ?
może rzuce to pytanie na ogólne forum ?

WSZYSCY : pamiętajcie , dzisiaj ( wtorek 25.11 )na treningu robimy zdjęcia więc uczeszcie się ładnie … 8)
DLA CIEKAWYCH : mocno wstępne efekty zdjęć na potockiej są tu :
http://www.meszka.com/underwater/

AVE !!!