Strona główna Działy Umawialnia Umawialnia Sekcja Warszawa Reply To: Sekcja Warszawa

apneus
Participant
Post count: 583
#7117 |

Wojtku masz rację nie ma po co dalej tego ciągnąć. On i tak tego nie zrozumie. Tym samym przykro mi że sprawa wyszła jak wyszła, ale ty nie masz z nią nic wspólnego.

To mój ostatni post skierowany do ciebie DEEP bo nie zamierzam na forum załatwiać OSOBISTYCH spraw (tak jak sobie myślisz:)
Miej zasadę nie wypowiadania sie za kogoś tylko po to żebyś poczuł się lepiej:) Szukasz publiki ?? Chcesz się komuś podlizać ??

Odnośnie „oryginalnego” charakteru to nie można go i tobie pozazdrościć także wolę zostać przy swojej „oryginalności”, niż przyjąć twój poziom.

Od obsmarowywania to „mistrzem” jesteś TY choć lepiej by było żebyś nim był w innej kategorii 🙂 .
Jeśli masz coś do mnie to powiedz mi to prosto w oczy ,zadzwoń albo napisz maila a nie będziesz odszczekiwać na forum i nagadywać innych.
Przyjdzie okazja kiedy sobie porozmawiamy, ale wtedy nie opowiadaj mi bajek tylko konkrety bo już twoje bezpodstawne plotki próbowały mnie skłócić z Andrzejem ( i o tym nikt tu nie wie), tyle że akurat on jest mądrą osobą i nie dał sie wkręcić.
Kto wie co jeszcze możesz wymyślać więc OSTRZEGAM przed tym RESZTE ekipy!

Przyszedł dzień kiedy mówię dosyć twoim cynicznym i kąśliwo-głupim tekstom. Czekałem Cierpliwie od początku wakacji i zauważyłem że sprawa narasta szczególnie po Hańczy.

Umiesz tylko mieszać i widać sprawia ci to satysfakcję.
Możesz pisać o mnie najgorsze rzeczy bo akurat twoja opinia o mojej osobie najmniej mnie interesuje a to, co ktoś o mnie myśli pozwól innym się wypowiedzieć bo inni tez potrafią mówić. Tak więc nie graj ponownie pod publikę !

Po tym co ci napisałem myślałem, że wyciągniesz pozytywne wnioski bo sam najlepiej wiesz o co chodzi, ale to jest właśnie problem twojego „oryginalnego” charakteru, z którym jak widać nadal pozostajesz…

Tym samym zakańczam moje wypowiedzi na ten temat w tym poście.

pozdro.