Strona główna Działy Różności Różności Klimaty bezdechowe w obiektywie nurka butlowego. Reply To: Klimaty bezdechowe w obiektywie nurka butlowego.

proca
Członek
Post count: 445
#22965 |

Jakim aparatem robisz zdjęcia? Masz może lustrzankę + obudowę? Jakość zdjęć super, przy okazji chciałem powiedzieć, że bardzo mi się podobają ujęcia i taki przyjemny mroczny klimacik, przez cienie. Twoje zdjęcia są artystyczne i to je wyróżnia, ponieważ zazwyczaj ludzie fotografują jakieś obiekty, bo są bardziej unikatowe, np. rzadki okaz ryby, ale jest to zdjęcie takie leksykonowe, a ty pokazujesz pięknie coś co z pozoru jest zwyczajne, fajna sprawa.
W te wakacje miałem w rączkach sprzęcik canon 350d + obudowa + 2 lampy, bynajmniej nie robiłem nim zdjęć 🙁 . Puki co przymierzam się do olympusa miu 770, a raczej do jego pożyczania od braciszka, a bardziej się skłaniam do zakupu obudowy :P, bo głębokość 10m ogranicza.

Poza tym jak już powrzucam moje zdjęcia na stronę to zrobię selekcję, na te robione na bezdechu i te które robiłem z butlą, bo uważam, że robienie zdjęć na bezdechu to jest dopiero coś. Tam nie ma zbyt wiele czasu na ustawienie się z aparatem i wyczekiwanie. No i oczywiście pływalność. na wodach płytszych robienie zdjęć na bezdechu jest dosyć ciężkie bo nas wyrzuca do góry, natomiast na wodach głębszych nie ma zbyt wiele czasu.