Strona główna Działy Różności Różności jeziora lobeliowe Reply To: jeziora lobeliowe

tazoo
Członek
Post count: 37
#22762 |

Troche odświeżam
Nuraas…ciekawe miejsca nurkowe znajduje poprzez inspektoraty ochrony srodowiska. Kosztuje to troche czasu i trudu.W miejsca te wyjezdzam glównie z rodzną. Czy musze dzielic sie tymi informacjami na forum? Jade odpocząć i chce miec spokój .Może wykażesz troche inicjatywy i sam poszukasz, a potem sie nimi podzielisz. Mam nauczke. Polecilem pewne miejsce. W przeciągu 2 lat nad jeziorem zrobiło sie wesoło.
Nie boje sie osrodków , czy rolników. Mam oczy i zgłaszam takie problemy w odpowiednie miejsca. Jeżeli któś wskakuje do wody z mydlem na glowie, zostawia syf nad woda zwracam uwage i tłumacze ( czasami jest ostro).
Jak to nie pomaga działam szybko. Zgłaszam problem w odpowiednie miejsce i jest zdziwienie..
Co do karków, to potwierdzam.. Lubia czysta wode i to bardzo.
Jest takie forum:
http://www.aquarius.bydg.com
Ciekawe dlaczego forumowicze wybierajac sie na nury nie podaja nazwy jeziora tylko „leśniczówka, leśniczówce,leśniczówki”
Ze zdjęć widac, że miejsce bardzo fajne, ale ???. Co oni robia na tym forum? Kumasz? Może uszanował bys takie decyzje?. Jak nie to bujaj się!
Jak sie nudzisz znajdz badania jeziora powidzkiego. Cos tam wpuszczają i maja na to pozwolenie, a zdaje sie, że niedługo będziesz tam nurkowal.