Strona główna Działy Sprzęt Pianki Czy pianka do windsurfingu będzie wystarczająca do free Reply To: Czy pianka do windsurfingu będzie wystarczająca do free

szymon-jaworzno
Członek
Post count: 95
#17048 |

no to słuchajcie.

Miałeś zmieścić się w 500 zł.
Dałeś 540.

Nie powiem bo pianeczka na bank superowa i zazdroszczę, ale…….

Swoja piankę Barakuda 5mm + kaptur 5mm kupiłem na allegro, za kwotę 300zł + 8zł przesyłka.
Skarpety 60zł w sklepie na koparach.
Płetwy 175zł – wiadomo skąd 🙂
Pianka Pegaso 3mm – 150zł
Maskę – dostałem w prezencie

Pasu balastowego i necka nie liczę bo zrobiłem we własnym zakresie z zapasów ołowiu dziadka 🙂 (może nie wszystko do dziadka, ale ołów grosze kosztuje)
Suma daje 693 zł – liczyłem to pierwszy raz i jestem zszokowany. Z Pianki jestem naprawdę zadowolony. Nabiera mało wody i daje odpowiednią dla mojego ciała wyporność.

Jeśli chodzi o Wilhelma i jego wypowiedź chyba z 1 strony tego tematu. Naprawdę jest ci za zimno w 3mm na basenie???? U mnie w 3mm jest w sam raz. W 5mm byłem tylko raz bo czułem się jak by ktoś mi dolewał wrzątku na za kołnierz!!!

Reasumując nie jestem kasiasty ( a żeby kupić swoją piankę musiałem w trakcie swojego urlopu iść do 2 pracy ) i mam swój sprzęt z którego dumny jestem jak cholera i mogę polecić każdemu taki zestaw. Mam 2 pianki z obu zadowolony jestem i szczerze mówiąc zadowolony jestem z tego że nie wydałem na to 1500 zł.

pozdro 😛