Strona główna Działy Sprzęt Pianki Czy pianka do windsurfingu będzie wystarczająca do free Reply To: Czy pianka do windsurfingu będzie wystarczająca do free

blokman
Członek
Post count: 234
#17010 |

Hej!
Zamów sobie te powyżej pasa. Z własnego doświadczenia teraz już wiem że long john są mniej wygodne.Może sa trochę lepsze jeśli chodzi o izolację przed zimnem, natomiast jeśli chciał bys ich używać na cieplejsze dni/wody bez góry to zapomnij. Są tak uszyte że nabierają wody przez dekold.
Poza tym góra pianki będzie lepiej przylegać w górnym odcinku pleców, przy zestawie z long john tworzy się tam lekko odstająca przestrzeń.
A propos Diveskin’a to jeśli sa jeszce tańsze od eliosa to w takim razie jaki jest wogóle sens kupować Gałacha (pytanie retoryczne) chyba żaden 🙂
A czy dostałeś jakś wycene w diveskini’e?, jeśli tak to sie podziel z kolegami 🙂
Acha i jeszcze jedna rada, broń boże nie zamawiaj pianki z pluszem w środku. Kiedys też myslałem że dzięki temu będzie cieplej i przyjemniej w środku. Rok temu gdy kupowałem swoją piankę, bardziej doświadczeni doradzili mi coating cell. Teraz wiem że termiczne właściwości pluszu to jakis mit. Nurkuję z kumplem który używa equesa do scuba. Aż żal patrzec jak marznie po dwóch godzinach przy zestawie 5+7mm oczywiście z plushem środku.