Strona główna Działy Sprzęt Pozostałe Maska ze szkłami korekcyjnymi – Wielka dyskryminacja! Reply To: Maska ze szkłami korekcyjnymi – Wielka dyskryminacja!

proca
Członek
Post count: 445
#16861 |

Zazwyczaj przy sprzętowym jak się przedmuchuje maskę to tylko podnosisz spód maski, dociskasz górę i dmuchasz nosem i w tedy jest luzik, bo nie wlewa się woda, ale jak całą mam ściągać to z deczka lipa. W takim wypadku nie da rady być ze szkłami. W każdym razie tą operacje się wykonuje na jednym dniu ćwiczeń, chyba na egzaminie i jak już mamy licencje to na tzw. nrkowaniach sprawdzających o ile dobrze wiem?!
W sumie to nic nie zrobie. Bo mam 16 lat a uminie wada pogłębia się wraz z wiekiem, dlatego nie widzę sensu kupowania teraz 2 masek, tym bardziej, że mam w palnie kupić płetwy. Mam nadzieję, że za parę lat zaczną robić maski do free, albo chociaż z w miarę małą objętością i opływowe ze szkałmi korekcyjnymi. Zostaję więc przy soczewkach. No a w sumie mipzrydałaby się taka mała maseczka bo ta idea też jest spora i przy nurkowaniu na 15 m dawala o sobie znać 🙁 .