Strona główna Działy Sprzęt Komputery Głębokościomierz c.d. Reply To: Głębokościomierz c.d.

apneus
Participant
Post count: 583
#16023 |

Na allegro ten pierwszy też widziałem jednakże ma on pewną wadę
” Ma dziwny mankament; otóż ma blade dość cyferki. Wymieniłem w serwisie CASIO w Gdańsku nowy akumulator i dalej to samo.Sprzedaję go w takim stanie. Poza tym super sprzęt.”

Więc odpada a drugi jest ok. Szkoda że ten model mierzy głębokość tylko do 30 m (chyba że się mylę bo przelotem czytałem to co napisałeś).

Po drugie to tak jak bodajże pisał deep zastanawiam się czy zegarek to dobre rozwiązanie na nasze wody bo w rękawicach nurkowych ciężko będzie włączyć przyciski tym bardziej że nie wystają one poza obudowę.Chyba że potrafi on tak jak komputer automatycznie po zanurzeniu włączyć się i przejść w tryb głębokościomierza? Jeśli tak to naprawdę jestem pełen podziwu ponieważ ten model i tak jest bardzo zaawansowany technologicznie jak na zegarek.
Nie śpieszę się na razie z zakupem więc poszukam jeszcze.
Swoją drogą jakbyś mógł napisać czy zegarek ten potrafi zrobić to o czym pisałem?

Podzielam z tobą rację że ten typ zegarka jest o wiele tańszy od D3 i jeśli ktoś nie potrzebuje super dokładnych pomiarów i nurkuje do 30m to jest to idealne rozwiązanie.

Dziwię się natomiast innym forumowiczom którzy piszą ,iż Wilhelm mąci wodę. Akurat w tym poście wypowiada się w 100% na temat!!. Jeśli ktoś potrzebuje pisać o Wilhelmie to niech założy oddzielny temat a nie prowokuje go do do zmiany tematu.
🙁