Strona główna Działy Różności Różności Moja stronka/ do oceny Reply To: Moja stronka/ do oceny

proca
Członek
Post count: 445
#22190 |

Do Wilhelm
1.„siluje sie ale sam ze sobą, nie zauwazylem zeby KTOS chcialby byc lepszy od KOGOS” nie wiem jak to jest z polskim freedivingiem, ale wiem, że na zawodach występuje taki czynnik, że jeden chce pobić drugiego i strasznie mi się to nie podoba, bo przez to zatraca się własny rozsądek i nawet życie.
2. Dziękuje, za ocenę. Słaba jakość zdjęć? A i owszem;
a)aparat
b)na bezdechu
c)zazwyczaj nic do podparcia i działająca siła wyporu
d)aparat sam wybiera ostrość, nie ma możliwości manipulacji 🙁
e)te zdjęcia mają max po ok. 150kb KB zazwyczaj ich jakość jest mocno zmaszczona
Jednak, parę z nich jest naprawdę b. dobra, tylko nie mogę dawać na prv plików większych niż 200kb
3. No bynajmniej nie mam kompleksu, że słabo nurkuje, bo mi to wystarcza. Podkreślam, że jest dla mnie denerwujące, że ludzie, którym mówię, że bardzo lubie oglądać ryby itp. od razu mają mnie za takiego co tylko sobie przy brzegu plumka i jest przekreślonym nieudacznikiem, bo na pewno nie umie dobrze nurkować. A tak się składa, że nurkuje od 7 roku, życia i mam w tym spore doświadczenie.
4. „to co za roznica ? nie lubisz gdy sie mowi ze uprawiasz snorkeling ? czy osoby z zaparowana maską sa gorsze bo nie umieja zrobic scyzoryka zeby sie zlozyc do wody ? a moze one mowia: „o rany jakie to glupie schodzic na 15m, przeciez stad wszystko dobrze widac” – to by byla taka sama krytyka jaka stosujesz tutaj.”
NO CO TO MA BYĆ!!!
a)15m to mój rekord i nie schodzę co chwilę na taką głębokość, jednak umiejętność, długiego przybywania pod wodą jest ważna, ponieważ nieraz trzeba zejść np. na 7 metrów poczym przepłynąć jeszcze z 10 przy dnie i wypłynąć
b)Technika jest bardzo ważna, bo bez techniki, nie będziesz mieć tyle możliwości. tzn. manipulowanie pod wodą w trakcie robienia zdjęć. Prawidłowe schodzenie w dół z wyrównywaniem ciśnienia, bez rowerku i ze scyzorykiem, na pewno pozwoli ci zobaczyć więcej mało dostępnych rzeczy, których nie zobaczysz z powierzchni np. t…