Strona główna Działy Treningi i techniki Dyscypliny basenowe Proszę o rady – 6 minut i ciemność :) Reply To: Proszę o rady – 6 minut i ciemność :)

jakon
Członek
Post count: 8
#6579 |

Witam
Skoro zostałem już wspomniany przez darrrasa to może się przedstawię i coś o sobie powiem. Jak darrras wspomniał zrobiłem 6:01 min, Do tej pory w życiu miałem może z 3 próby. Gdy byłem mały z 3 min .. około pół roku temu 5min i ostatnio 6:01 min tyle ze warunków nie miałem dobrych bo aktualnie mieszkam w akademiku, próba była przy kolegach i pewnym zamieszaniu więc nie wiem czy może być miarodajna. Poprzedzona 15 min przygotowaniem i prób uspokojenia się. Jak kolega pisał przez ost. 15 s przestawałem widzieć cyferblat zegarka.

Mam 20 lat za sobą około 14lat choroby układu oddechowego( zapalenia płuc oskrzeli i osłabiona odporność non stop przez 10 lat ), stwierdzona astma oskrzelowa, alergia. Jedyne co mi zawsze dobrze wychodziło to spirometrie, około 140-150% wydolności ( lekarz żartował ze mam 3 płuca )

Czytając wasze wypowiedzi i rozmawiając z kolega postanowiłem zająć się tym trochę poważniej. Tylko czy nie ma jakiś poważnych przeciwwskazań mi nieznanych dotyczących astmy i bezdechu ?