pioe
Członek
Post count: 262
#6216 |

mifil, a ile Ty masz lat, a ile gms? :J Wiek też ma dużo do powiedzenia. Raczej 20-30 latek zawału nie dostanie. Ale to inna kwestia, faktycznie powinieneś pójść do lekarza i opowiedzieć mu o tym!!

Ja miałem podobny problem podczas statyk na sucho. Na początku mojej freenurkowej przygody. Podczas długiego wstrzymywania powietrza, zaczynałem odczuwać jakby lekkie kłucie. Zauważyłem, że to serce i tylko wtedy gdy bije. Pierwszy dzień, drugi dzień, następny. Napisałem tutaj na forum, ale nikt mi nie odpowiedział. Poszedłem więc do lekarza. On zrobił mi EKG. Diagnoza była prosta. To był nerwoból powstający przy sercu. Nie pamiętam jak to się dokładnie nazywało, ale chodziło o to, że przez te kilka pierwszych dni, płuca nieco swiększyły swoją pojemność życiową (ćwiczenia „pakowania” płuc dały ujemne oznaki) i coś się tam przy sercu naciągało i poprostu zmniejszyło się miejsce dla niego i dlatego podczas każdego bicia odczuwałem ból.
Na szczęście to było „niegroźne”, ale lekarz polecił mi ćwiczenia gimnastyczne żeby zwiększyć elastyczność klateki piersiowej.

Nieważne jakie my mieliśmy problemy. Problem jest Twój i może na czym innym polegać. Więc zostaw treningi i biegnij do lekarza!

Pozdro!