Strona główna › Działy › Umawialnia › Umawialnia › Szukam chetnych do treningu w Wawie › Reply To: Szukam chetnych do treningu w Wawie
#6108
|
Cześć,
Zgadzam się ze zdaniem przedmówcy.
Zapraszamy dzis o 18 na Inflancką..
Pozdrawiam,
'deep’ :OK
