Strona główna Działy Różności Różności Tak Wygląda Wilhelm Reply To: Tak Wygląda Wilhelm

Marcin Pulkowski
Członek
Post count: 388
#22348 |

Wilhelm, nie powiem, że specjalnie wybrałem to zdjęcie, bo było ono jedyne jakie w ogóle z tobą znalazłem i na pewno nie zrobiłem tego złośliwie.

„Mój Ceti” nie ma z tym nic wspólnego, a człowiek który mówi że łowi ryby na –50 metrach, wiem tylko tyle, że to pisze i może nawet przesadza, nie wiem, ja tego nie neguję. Nie znam go. A jeśli tak jest?
Gdyby napisała do mnie, albo na forum Dominka Piździółka spod Kutna i powiedziała, że przepływa 150 metrów, dlaczego miałbym jej nie wierzyć? Może druga Matkowska? Jeśli tak nie jest, to znaczy tylko tyle, że napisała cos takiego i nic więcej. Życie zweryfikuje, a o niej wszyscy zapomną. Nie tak łatwo zostać Cetim, choć np. Junior zszedł na –50m po tygodniu treningów. Wszyscy przecierali oczy ale tak było.

Nie krytykuje Cię Wilhelmie, przynajmniej do tej pory starałem się tego nie robić, a już na pewno nie staram ośmieszać. Sam wystawiasz sobie opinię tym co piszesz. Martwiłem się nawet, że zachorowałeś bo na forum wczoraj przez cały dzień była taka cisza, nic nie pisałeś. Myślałem, że może się obraziłeś? W każdym razie nie oceniam cię na podstawie interpretacji zdjęcia przez apneusa. To co on napisał to tylko jego zdanie. Fotki obrabiałem w nocy wiele nie myśląc, a zamieszczenie twojej miało być bardziej wyrazem sympatii, a tu proszę, chyba się pomyliłem. Jeśli uraziłem to przepraszam. Innego zdjęcia niestety nie posiadam. Widzisz jak to różnie można coś zinterpretować na podstawie jednego zdjęcia? Zaraz jakieś dziwne teorie….

Skoro już doczekałeś się własnego wątku na tej stronie…, co mogę jednak o tobie powiedzieć na 100% !? Mogę stwierdzić, że do tej pory spotkałem Cię na żywo dwa razy i że jesteś liderem tego forum, na stronie zalogowałeś się w kwietniu ubiegłego roku, a pod względem ilości wypowiedzi bijesz na głowę ludzi którzy logowali się na niej już we wrześniu 2003 czyli od początku jej istnienia.
Oznacza to, że dużą część dnia zajmuje ci przeglądanie tej strony, odpisywanie na posty i w ogóle… kupa czasu spędzonego w ostatnich miesiącach z freediving.com.pl .
Dziękuję, doceniam, szczerze podziwiam, w dziesięć miesięcy to jest naprawdę imponujący wynik. Trudno będzie cię przebić. Mam nadzieje, że poznamy się w tym roku lepiej, na prawdziwych spotkaniach i nie tylko przed komputerem sobie polemiką popłyniemy.

I na koniec prośba i uwaga techniczna. Jak pojawi się na forum ktoś nowy i spyta np. jakich płetw używacie, albo która maska jest najlepsza, czy znacie jakieś ciekawe miejsca do nurkowania itd…, to mu odpowiedz to co wiesz z doświadczenia, pomóż znaleźć odpowiednie informacje i tyle. Cała reszta jest często niepotrzebnym dodatkiem, czasem nawet zabawnym ale dobrym w innych wątkach o zupełnie innych tytułach. Wtedy jak ktoś sobie przegląda forum po pół roku szukając konkretnego tematu, to nie podrapie się po głowie i pomyśli….. ale o co chodzi???? Trzy zdania o konkretach i trzydzieści dyskusji na inny zupełnie temat. A jeśli już musisz i nie możesz się powstrzymać to zawsze można stworzyć nowy wątek, w starym temacie dać LINK i tam zrób z niego sito jeśli uważasz że w ogóle warto pakowac się w takie dyskusje.

Tyle ode mnie. Peace jak piszesz….

Pozdrawiam i do zobaczenia trzeci raz w życiu na żywo.

Pulek