Strona główna Działy Różności Różności Jak minimalnym kosztem zorganizowac pusty tor/basen? Reply To: Jak minimalnym kosztem zorganizowac pusty tor/basen?

apneus
Participant
Post count: 583
#21305 |

Cześć. Jeśli chodzi o basen to mieliśmy też dziwne „jazdy”.Trenowaliśmy ponad rok czasu (na torze dla pływających w płetwach) pływaliśmy także w mono-płetwach i nikomu to nie przeszkadzało. Z dnia na dzień dowiedzieliśmy sie że nie możemy pływać w mono.I zaczeły się słowne przepychanki z ratownikami a na końcu z dyrektorem basenu Inflancka.Próbowaliśmy umówić sie z tym panem na rozmowę ale zbywał nas.Napiszę wprost pan ten jest największym prostakiem i hamem ,człowiekiem z głębokiej komuny reliktem z przeszłości który myśli ze jak jest dyr. to nawet porozmawiać z nim nie możesz.Jeśli chodzi o niego to to przydałaby się jakaś instytucja która kontroluje baseny i decyzje kierownictwa basenu (czyli jak nim zarządzają) i ma moc zwolnienia takiej osoby przy nieprawidłowościach.

Mieliśmy zmieniać już basen na inny gdy któregoś dnia po statyce zobaczylismy zastępce dyr. Panią kierownik. Z tą osobą wogóle inaczej się rozmawiało.Pytaliśmy się dlaczego ludzie pływający w mono są dyskryminowani nie mogą pływać na torze dla pływających w płetwach przecież mono to też płetwa 🙂
Sprawa staneła na tym że po rozmowie z panią wice dyr. wynajeliśmy tor tylko do naszej dyspozycji.Dodam iż zaproponowała nam lepsze warunki niż innym:).

Dlatego proponuje Ci:
– dogadanie się z kimś kto ma jakąś władze na basenie od ratowników po dyrektorów.

-Basenu dla ciebie jednego (zakładam że nie ćwiczysz sam!) to raczej nikt nie wynajmie (chyba że dyr to twoja rodzina:) )
Postaraj się żeby była was większa grupa wtedy łatwiej się rozmawia i można wynegocjować dogodniejsze warunki.

-jeśli żadna z tych metod nie „zadziała” popytaj sie ratowników w jakie dni i godziny obłożenie basenu jest najmniejsze np w weekendy rano albo wieczorem mogą być pustki na basenie więc wtedy możesz sobie swobodnie trenować ale pamiętaj o asekurancie bo jeśli go nie będziesz mieć to…obejrzyj sobie filmik z pokazu statyki/blackoutu z targów wiatr i woda

P.S
Z tego co pamiętam to Robert pracuje jako r…