Strona główna Działy Zawody, zloty, imprezy Zawody, zloty, imprezy Propagowanie freedivingu w Polsce Reply To: Propagowanie freedivingu w Polsce

apneus
Participant
Post count: 583
#11807 |

No to zaczyna się komedia:)
Czyżby kolejny temat?:)
Ja chciałbym zobaczyć małą cienką froteczkę na przednich wielkich silikonowych bojach ratunkowo-wypornościowych Dody + ubranego w zielonego Eliosa tak jak jego włosy Michała Wiśniewskiego w roli asekuranta:)

A propos mono Wilhelm jak tam twoja mono? Doszła już ile za nią dałeś i jaki model? Wojtek dał mi linka i chyba też sobie zamówię.
Mógłbyś napisać ile się czeka jakie są koszty transportu itp itd? Ja celuje w model Hyper.Nie wiesz gdzie można kupić monopłetwę taką jak ma np Peter Pedersen?
http://video.google.pl/videoplay?docid=-1036447694117655844&q=freediving

Wracając do tematu (aby prof.Blokman czegoś mi nie zażucił)
obserwuję rozwój naszej strony jak i samego freedivingu w PL od momentu kiedy to wszystko powstało.
Myślę że w obecnych czasach jest nam łatwiej niż na początku.Mamy patrona medialnego mies. Nurkowanie
dzięki któremu cała PL wie o istnieniu naszego sportu ,kolejnych zawodach i rekordach. W TV coraz częściej pokazują krótkie wstawki z różnych wydarzeń z free.
Społeczność nurkowa w PL jest bardzo hermetyczna ale co rok powiększa się. Tak więc podzielę zdanie Pioe i Wilhelma i Subby że ten kto będzie zainteresowany sam dotrze do naszego sportu/strony. Wystarczy wpisać w googlach freediving i mamy naszą stronę!
Myślę że kolejnych freediverów trzeba szukać właśnie w środowiskach nurków sprzętowych , pływaków,ratowników, ogółem ludzi związanych ze sportami wodnymi.
Tak jak pisaliście wcześniej ludzie mają barierę psychiczną z włożeniem głowy pod wodę a co dopiero nurkowanie w naszych ciemnych i zimnych wodach ?
Jeśli chodzi o propagowanie to zacząłbym bardziej od reklamowania zawodów.Pamiętam pewne zawody gdzie nie było (nawet na basenie) żadnych bannerów informujących o zawodach!
Czy nie byłoby dobrym pomysłem zamieszczenie na słupach reklamowych banerów z kilkudniowym wyprzedzeniem że na basenie tym a tym dnia tego i tego będą zawody we free?
Ludzie przychodziliby sami z ci…