apneus
Participant
Post count: 583
#12386 |

Mati dziwię się szczególnie tobie że piszesz takie rzeczy. Pływasz zarówno w mono jak i DNF więc możesz sam podjąć decyzję w czym wystartujesz.

„nie sadze żeby Ceti, badz apneus byly najlepszymi osobami do wypowiadania sie w tej kwestii”

A ja sądzę że po to jest forum by się wypowiedzieć i dyskutować na dany temat.
Rozumiem że każdy z nas będzie ciągnął w swoją stronę i jak nie będzie po czyjejś myśli to ktoś napisze „ustawione pod mono” lub DNF.
Każdy kij ma 2 końce 🙂

Mati niczego zaciekle nie bronię
a co do konkurentów- do wszystkich trzeba mieć szacunek chyba że ktoś jest pyszałkiem 🙂 To czy ktoś mnie wyprzedzi jest mi obojętne, mam teraz ważniejsze sprawy życiowe i problemy niż zawody drogi kolego 🙂 A swoją drogą powiem Ci że miałem nie startować w tym roku. I nie wiem jak będzie.

Mati powiedz w ilu krajach albo gdzie 4-5 lat temu były 3 konkurencje albo 2 i przeliczniki ??

Jeśli piszemy już o „czystości” sportu to sposoby jego naliczania są co najmniej nie czyste jeśli chodzi o przeliczniki . Dla mnie 1m = 1m a nie 1,12 +5M. Zdanie odnośnie przeliczników mam takie że są one nie sprawiedliwe i takie pozostanie.
Widzę że prócz sprzętu na zawody trzeba będzie kalkulator wziąć hihi!

Co do Piotra Bauzy to hyle mu czoła za to że po tylu nieudanych startach w końcu zajął 1 miejsce.

Rozumiem ,że te mistrzostwa będą gonitwą kto pierwszy do 200m i wiemy kto może to osiągnąć, ale zawody to zawody i różnie bywa tak jak pisał Radek.

Śmieszy mnie te całe przeciąganie liny bo tak naprawdę to tylko sport i to bardzo niszowy, z którego nic nie mamy prócz przyjemności i satysfakcji a przez współczynnik ludzie prawie skaczą sobie do gardeł 😉