Strona główna Działy Różności Różności Moja stronka/ do oceny Reply To: Moja stronka/ do oceny

proca
Członek
Post count: 445
#22219 |

Szczerze rywalizacja za wszelką cenę o to kto głębiej zejdzie jest dla mnie czystą głupota ..
”Ja sobie wypraszam głupka!” (wstawka by deep) Niestety dużo freediverów idąc w dół zapomina o tym, że trzebaby się jeszcze wynużyć i przy wypływaniu najczęściej kończą z blackoutem.
Którzy, znasz kogos, ratowales kogos , ktos sie utopil?!

Czy powiedziałem, że ktoś z tego forum tak robi? NIE
Czy zapominaniu o bezpieczeństwie i niezdrowe przeginanie jest głupotą? TAK (bo grozi ci śmierć)
Którzy, znasz kogos, ratowales kogos , ktos sie utopil?! Osobiście nie znam, ale byłem w Blue Holl i widziałem ładną ścianę z tabliczkami typu „X kochamy Cię na zawsze pozostaniesz naszej pamięci MAMA TATA” Parę osób, które utonęło, próbując przepłynąć przez ten swojego rodzaju most.

„Kto z nas cie tak okreslil lub zaszufladkował?!”
Czytaj dokładnie, ja tu wyraziłem tylko opinię, że nie lubię jak się mnie szufladkuje, a nie że ktoś z was mnie szufladkuje.

„Kto cie w ogole porownuje?”
Chodziło mi o to, że przez ogólnikowe powszechnie szerzone definicje jesteśmy źle oceniani, przez ludzi, którzy nie siedzą w temacie.

Pewnie dla was nie jest to wiele, ale mnie w zupełności wystarcza by, móc pokonywać małe syfony i zaglądać w różne dziwne i ciężko dostępne miejsca.
”Nikt nawet cie nie ocenial czy to malo czy duzo!”

Wyraziłem to formie przypuszczającej, a nie oznajmiającej i nikt mnie nie ocenił tylko ja mam mniemanie, że jak na freediving takie osiągi, nie są wielkim wynikiem. Dążyłem do tego, że chyba to co robię nie jest freedivingiem, przynajmniej z głupiej definicji.

Zapraszam do oglądania, czytania i oceny. Sam sie prosiles o ocene strony! tak bardzo zabolala porazka?
Nie widzę żadnej porażki.
1.nie oceniliście strony merytorycznej
2.porażka to byłaby wtedy gdybym nie przyjął krytyki ad. Grafiki, a ja to doskonale rozumiem i na pewno popracuje, z tym, że podkreślam, że zapewne to potrwa…