Strona główna Działy Różności Różności Moja stronka/ do oceny Reply To: Moja stronka/ do oceny

blokman
Członek
Post count: 234
#22221 |

Dwa dni nie zaglądałem na forum i widze, że ta dyskusja dalej trwa.
Jako że przez ten czas dukrotnie byłem wywoływany do tablicy – odpowiadam.
W moim mniemaniu Proca pierwszym postem wcale nie generalizował że wszyscy fridajwerzy to głupki, którzy bezsensownie narażają swoje życie. Pewnie i tacy istnieją jak w każdym sporcie ekstremalnym. Poprostu wyraził swoją opinię , dla niego schodzenie w dół wzdłuż liny jest bez sensu. Ma do tego prawo, wolny kraj. Osobiście uważam się za freedajwera i wcale nie poczułem sie urażony. Zupełnie nie rozumiem waszego oburzenia, niektórzy na tym forum chyba cierpią na brak dystansu do świata.
-Kto się nie zgadza z nami, jest przeciwko nam.
Proca faktycznie na siłę próbuje znależć dla siebie jakąś szufladkę, koniecznie opisaną i skatalogowaną, ale to juz jego problem, nie wasz. Więc Panowie, nie zgadzam się z wami, ani na forum ani przed sobą samym. To że , „jakiś” (cytat) Wilhelm twierdzi ,że nie mam własnego zdania ani troche mnie nie wzrusza, że mam kłopoty z ortografią, także. Tu mogły by sie posypać epitety jakimi juz określił mnie ten jegomość parę razy, ale po co?…
DYSTANS, tego wam życzę Panowie.
Bo jak narazie to blisko wam do braci z góry. Jeżeli o mnie chodzi to możecie (Deep, jakiś Wilhelm) mi zarzucać brak własnego zdania, kompleksy a nawet pederastię i świadomą współpracę w latach PRLu, mam to gdzieś.