Strona główna Działy Zawody, zloty, imprezy Zawody, zloty, imprezy film z rekordu Tomka Kuglera – free immersion Reply To: film z rekordu Tomka Kuglera – free immersion

apneus
Participant
Post count: 583
#11494 |

Rozumiem że oczekiwaliście filmu spod wody.Niestety taki sprzęt jest b.drogi i nikt z nas nie posiadał podwodnej kamery.Nie mamy takich możliwości technicznych jak np.obsługa techniczna Patricka Musimu.
Po drugie jez.Hańcza w tym roku miało słabą przejrzystość więc widoczność na powierzchni dochodziła max. do 2m! Nie muszę pisać że na 15-20 jest już ciemno! Tak więc aby nakręcić fil z całego nurkowania Tomka musiało by być sporo nurków sprzętowych co np.4m i każdy z nich musiałby dysponować potężnym oświetleniem i kamerą!!! Tak wiec w żadnej bazie nurkowej nie byłoby tylu kamer podwodnych ze względu na ich ceny!!! Pozatym nie trzeba mówić jak bardzo dekoncentrowało by to zawodnika pod wodą.
Po trzecie został nakręcony krótki filmik z nurkowania Tomka przez nurka sprzętowego.Nie wiem dlaczego nie został on pokazany na stronie.Przypuszczam że Tomek mógł go jeszcze nie odtrzymać ??