Strona główna Działy Umawialnia Umawialnia Sekcja Warszawa Reply To: Sekcja Warszawa

apneus
Participant
Post count: 583
#7638 |

Deep takie pismo to dobry pomysł !! Pisze się pod tym i jakby wszyscy z nas podpisali się to mielibyśmy większe poparcie.

Można coś sklecić i wysłać do nich.Poza tym z tego co mówił mi Figielski to już nie jedna osoba miała z tym kier. doczynienia.
Ratownik powiedział mi iż kiedyś inflancka wraz z WOPR robiła turniej na basenie.Przyjechał prezes WOPR samochodem dostawczym z ciastkami jako poczęstunek dla zawodników.Chciał wjechać na teren ośrodka inflancka aby kierowca rozładował samochód dostawczy. I poszedł do kier. A ten powiedział mu że nawet jakby był Kaczyńskim to on nie jest stroną do rozmawiania z nim!!! Po prostu olał nawet prezesa WOPR!!! To szczyt beszczelności.
Z tego co wiem jest on na tym stanowisku tylko dlatego że wie gdzie są jakieś zawory od basenu co dokręćić/odkręcić a jeśli chodzi o bycie kierownikiem i sprawy kontaktu z klientami to on nie ma zielonego pojęcia.
On po prostu nie nadaje się na to stanowisko i tyle.

Deep napisz coś w naszym imieniu tylko aby niechcący P.Darii nie obsmarować bo ona jest jedyną życzliwą nam osobą w tym bałaganie!!

Trzeba by o tym wspomnieć iż tylko ona wyciąga do nas rękę z pomocą.
A tamten robi wszystko na przekór wszystkim.