Temat zawiera 56 odpowiedzi, i ma 10 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Marcin Baranowski Marcin Baranowski 1 rok temu.

Oglądasz 17 postów - 41 z 57 (of 57 total)
  • Autor
    Michał
    Michał
    Participant

Dzięki za odpowiedź Marcin, w Kielcach jest tylko jedna przychodnia specjalistyczna z lekarzem od Nurków, wlasnie Artimed w którym byłem. Więc tam muszą to załatwiać, lub w innym mieście. Jest jeszcze jedna przychodnia z lekarzem sportowym, umówiłem się na 15:30, ostatnia szansa. Jeśli tam nie da rady to muszę czekać do czerwca i wyłożyć trochę gotówki. :<
    Zadzwonię do Abyssów jeszcze zapytam na wszelki wypadek może jest ktoś o kim nie wiem.

Zawsze możesz jeszcze w Krakowie spróbować, w końcu to całkiem blisko. Tam jest kupa freediverów więc pewnie byłoby prościej znaleźć lekarza, który miał z tym kontakt.

Michał
    Michał
    Participant

w Abyss powiedzieli, że w Kielcach nie ma aktywnego lekarza nurkowego.(ten z Artimedu nie ma ponoć uprawnień do wystawiania tego typu zaświadczeń O.o) Oni załatwiają w Krakowie u Lekarza Cieniawy. Potrzebne jest badanie EKG, prześwietlenie klatki piersiowej, ciśnienie krwi i coś tam jeszcze.
    Czyli wszystko jasne, albo kraków, albo niepewny czerwiec w kielcach, albo koperta….

Michał
    Michał
    Participant

Dodatkowo powiedzieli, żebym przyszedł i oni mi wypiszą skierowanie w razie potrzeby.

Michał
    Michał
    Participant

Niesamowite…. O.o Stwierdziłem, że nie odpuszczę, poszedłem jeszcze raz do Morawicy do przychodni umówić się prywatnie na badania, kobieta odmówiła, badania zrobi ale nie podpisze. Kocie oczy i zmiękła, odesłała mnie do swojego męża który uwaga też jest lekarzem i w dodatku nurkuje scuba od 15 lat :O Ostatecznie facet wiedział, że przyjdę do niego 😀 Więcej żeśmy rozmawiali o free niż robili badania…(uważa freediverów za pozytywnych świrów 🙂 ) Zapłaciłem 50 zł mimo że nie chciał pieniędzy.

Także podsumowując będę w WWA 🙂

-lu-
    -lu-
    Moderator

No właśnie widzę! Super, pierwszy sukces! Tylko nie zapomnij zabrać na zawody!

<tak, Stowarzyszenie nie śpi, Stowarzyszenie czuwa>

sędzia AIDA level E
    członkini zarządu SFP

Dorian
    Participant

Hejka
    I co z wpisowym na zawody już jest ustalona kwota?

Tak, z koszulką 80zł, a dla członków SFP 70zł. Nie dostałeś maila od Lucyny?

Dorian
    Participant

Tak dostałem ale dopiero niedawno odczytałem. Szukałem info na stronie zawodów ale nic nie było a widziałem że niektórzy już opłacili stąd pytanie a maila sprawdziłem po 9. Same problemy z tymi początkującymi albo początkującym 🙂

-lu-
    -lu-
    Moderator

Dorian, spokojnie jak na wojnie 🙂

Mail poszedł do każdego zarejestrowanego zawodnika z informacją o wysokości wpisowego, żeby dać Wam fory przy wpłatach 🙂

Informację chciałam upublicznić (dzięki Marcin :P) z opóźnieniem #fory

Wciąż są miejsca, dla nikogo nie zabraknie 🙂

sędzia AIDA level E
    członkini zarządu SFP

Dorian
    Participant

I cały misterny plan poszedł się paść. Lucyna sory 🙂

Michał
    Michał
    Participant

Hej, dzięki wszystkim za super zawody, świetną zabawe, rywalizację,  nagrody i miłe słowa ! Organizatorzy postawili sobie poprzeczkę naprawdę wysoko 🙂
    Mimo ogromnego stresu (domyślam się, że chyba większość go doznała:P) cieszę się z wyników. No i w końcu pierwszy BO poznany na własnej skórze 😀 Może w Opolu będzie czysto! Do zobaczenia 😉

adi
    Participant

Tak, potwierdzam, zawody na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym jak i również sportowym. Bardzo fajna atmosfera, super ludzie, spore emocje, warto było!

Dorian
    Participant

Super zawody. Dzięki za zorganizowanie ich z myślą o nas początkujących  🙂 Warto było tam być.

-lu-
    -lu-
    Moderator

Super zawody, bo Wy jesteście super 🙂

Do zobaczenia w Opolu -> http://www.bmp.free-diving.pl 🙂

A podsumowanie zawodów znajdziecie tu: http://freedivingpoland.org.pl/mazovia-mini-comp-podsumowanie/

sędzia AIDA level E
    członkini zarządu SFP

glaude
    Participant

Impreza super dla amatorów, którzy pływają rekreacyjnie tylko jedną dynamikę – jak ja. Szkoda tylko, że wyników, jakie sobie założyłem, nie
    uzyskałem. Rozpocząłem za wcześnie rozgrzewkę do statyki i prawie spóźniłem start do dynamiki. Odliczania trzeba się najwyraźniej „osłuchać”, by prawidłowo reagować bez pośpiechu w tempo.

Czy Magda Solich DNF robiła bez necka (a jeśli tak, to jak utrzymywała pułap szybowania???), czy miała jakiś inny balast?

Magda cały balast ma schowany pod pianką.

Oglądasz 17 postów - 41 z 57 (of 57 total)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.