Viewing 17 posts - 41 through 57 (of 57 total)
  • Michał
    Participant
    Post count: 63
    #28675 |

    Dzięki za odpowiedź Marcin, w Kielcach jest tylko jedna przychodnia specjalistyczna z lekarzem od Nurków, wlasnie Artimed w którym byłem. Więc tam muszą to załatwiać, lub w innym mieście. Jest jeszcze jedna przychodnia z lekarzem sportowym, umówiłem się na 15:30, ostatnia szansa. Jeśli tam nie da rady to muszę czekać do czerwca i wyłożyć trochę gotówki. :<
    Zadzwonię do Abyssów jeszcze zapytam na wszelki wypadek może jest ktoś o kim nie wiem.


    Marcin Baranowski
    Moderator
    Post count: 668
    #28676 |

    Zawsze możesz jeszcze w Krakowie spróbować, w końcu to całkiem blisko. Tam jest kupa freediverów więc pewnie byłoby prościej znaleźć lekarza, który miał z tym kontakt.


    Michał
    Participant
    Post count: 63
    #28677 |

    w Abyss powiedzieli, że w Kielcach nie ma aktywnego lekarza nurkowego.(ten z Artimedu nie ma ponoć uprawnień do wystawiania tego typu zaświadczeń O.o) Oni załatwiają w Krakowie u Lekarza Cieniawy. Potrzebne jest badanie EKG, prześwietlenie klatki piersiowej, ciśnienie krwi i coś tam jeszcze.
    Czyli wszystko jasne, albo kraków, albo niepewny czerwiec w kielcach, albo koperta….


    Michał
    Participant
    Post count: 63
    #28678 |

    Dodatkowo powiedzieli, żebym przyszedł i oni mi wypiszą skierowanie w razie potrzeby.


    Michał
    Participant
    Post count: 63
    #28684 |

    Niesamowite…. O.o Stwierdziłem, że nie odpuszczę, poszedłem jeszcze raz do Morawicy do przychodni umówić się prywatnie na badania, kobieta odmówiła, badania zrobi ale nie podpisze. Kocie oczy i zmiękła, odesłała mnie do swojego męża który uwaga też jest lekarzem i w dodatku nurkuje scuba od 15 lat :O Ostatecznie facet wiedział, że przyjdę do niego 😀 Więcej żeśmy rozmawiali o free niż robili badania…(uważa freediverów za pozytywnych świrów 🙂 ) Zapłaciłem 50 zł mimo że nie chciał pieniędzy.

    Także podsumowując będę w WWA 🙂


    -lu-
    Moderator
    Post count: 87
    #28687 |

    No właśnie widzę! Super, pierwszy sukces! Tylko nie zapomnij zabrać na zawody!

    <tak, Stowarzyszenie nie śpi, Stowarzyszenie czuwa>


    sędzia AIDA level E
    członkini zarządu SFP

    Dorian
    Participant
    Post count: 35
    #28715 |

    Hejka
    I co z wpisowym na zawody już jest ustalona kwota?


    Marcin Baranowski
    Moderator
    Post count: 668
    #28716 |

    Tak, z koszulką 80zł, a dla członków SFP 70zł. Nie dostałeś maila od Lucyny?


    Dorian
    Participant
    Post count: 35
    #28719 |

    Tak dostałem ale dopiero niedawno odczytałem. Szukałem info na stronie zawodów ale nic nie było a widziałem że niektórzy już opłacili stąd pytanie a maila sprawdziłem po 9. Same problemy z tymi początkującymi albo początkującym 🙂


    -lu-
    Moderator
    Post count: 87
    #28720 |

    Dorian, spokojnie jak na wojnie 🙂

    Mail poszedł do każdego zarejestrowanego zawodnika z informacją o wysokości wpisowego, żeby dać Wam fory przy wpłatach 🙂

    Informację chciałam upublicznić (dzięki Marcin :P) z opóźnieniem #fory

    Wciąż są miejsca, dla nikogo nie zabraknie 🙂


    sędzia AIDA level E
    członkini zarządu SFP

    Dorian
    Participant
    Post count: 35
    #28721 |

    I cały misterny plan poszedł się paść. Lucyna sory 🙂


    Michał
    Participant
    Post count: 63
    #28804 |

    Hej, dzięki wszystkim za super zawody, świetną zabawe, rywalizację,  nagrody i miłe słowa ! Organizatorzy postawili sobie poprzeczkę naprawdę wysoko 🙂
    Mimo ogromnego stresu (domyślam się, że chyba większość go doznała:P) cieszę się z wyników. No i w końcu pierwszy BO poznany na własnej skórze 😀 Może w Opolu będzie czysto! Do zobaczenia 😉


    adi
    Participant
    Post count: 25
    #28805 |

    Tak, potwierdzam, zawody na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym jak i również sportowym. Bardzo fajna atmosfera, super ludzie, spore emocje, warto było!


    Dorian
    Participant
    Post count: 35
    #28809 |

    Super zawody. Dzięki za zorganizowanie ich z myślą o nas początkujących  🙂 Warto było tam być.


    -lu-
    Moderator
    Post count: 87
    #28824 |

    Super zawody, bo Wy jesteście super 🙂

    Do zobaczenia w Opolu -> http://www.bmp.free-diving.pl 🙂

    A podsumowanie zawodów znajdziecie tu: http://freedivingpoland.org.pl/mazovia-mini-comp-podsumowanie/


    sędzia AIDA level E
    członkini zarządu SFP

    glaude
    Participant
    Post count: 79
    #28833 |

    Impreza super dla amatorów, którzy pływają rekreacyjnie tylko jedną dynamikę – jak ja. Szkoda tylko, że wyników, jakie sobie założyłem, nie
    uzyskałem. Rozpocząłem za wcześnie rozgrzewkę do statyki i prawie spóźniłem start do dynamiki. Odliczania trzeba się najwyraźniej „osłuchać”, by prawidłowo reagować bez pośpiechu w tempo.

    Czy Magda Solich DNF robiła bez necka (a jeśli tak, to jak utrzymywała pułap szybowania???), czy miała jakiś inny balast?


    Marcin Baranowski
    Moderator
    Post count: 668
    #28834 |

    Magda cały balast ma schowany pod pianką.


Viewing 17 posts - 41 through 57 (of 57 total)

You must be logged in to reply to this topic.