Strona główna › Działy › Sprzęt › Pianki › Cressi Tecnica Blacklite – jak zakladac ? › Reply To: Cressi Tecnica Blacklite – jak zakladac ?
#17827
|
Open cell jest do dupy i całej reszty i nawet siusiak się tak nie kurczy więc jak mogę psioczyć.Wychodzisz z pianeczki i bez wstydu pokazujesz się w stringach pannom chyba że natura była okrutna i obdarzyła nieprzeciętnym rozumem.Może jednak dla niektórych to nie okrucieństwo a wielki dar.Ja jestem szczęściarzem mam pół na pół hihi!
