Strona główna Działy Różności Różności www.freediving.prv.pl Reply To: www.freediving.prv.pl

proca
Członek
Post count: 445
#22583 |

Sorry, że post pod postem, ale chciałbym odświeżyć temat. Buduję tą stronę w formie podręcznika dla początkujących. Robię to w tak, aby wiedza ta była łatwo przyswajalna i pomogła nowicjuszom nauczyć się nurkować. Przy okazji ukierunkowuje nowych nurków tak by po pewnym czasie, gdy już zasmakują tego czym jest nurkowanie na bezdechu, mogli się rozwijać poprzez dokształcanie i treningi na podstawie stron takich jak http://www.freediving.com.pl, http://www.deeperblue.net itp.

Krytyka, jaką dostałem ostatnim razem, bardzo mi dała do myślenia i dzięki niej udało mi się udoskonalić stronę.

Mało jest stron, które pomagają w nauce nurkowania bezechowego ( 🙁 ) od podstaw. Większość ludzi nie ma pojęcia jak to się robi i jest to dla nich magia, jednak co się okazuje, że może to być banalnie proste przy odrobinie chęci i oczywiście jakiejś wiedzy i pomocy w nauce. Z tym ostatnim jest największy problem.

Będąc na wakacjach w Chorwacji poznałem parę osób, które bezskutecznie próbowały nurkować. Wyglądało to tak; mnóstwo pieniącej się wody przy próbie zanurzenia, zaparowana maska, i problemy w stylu bolące uszy itd. Jako, że spędzałem z tymi ludźmi wakacje pokazałem im co i jak. Po 2 dniach już osiągali głębokości do 6m, nie mieli już takich problemów, a nurkowanie sprawiało im o niebo większą radość. :OK

W taki sposób, można wielu osobom, pomóc rozwijać swoje nowe hobby, jakim jest nurkowanie na wstrzymanym oddechu.

Proszę osoby, które popierają moją inicjatywę w tym zakresie pomoc w postaci;
Krytycznych uwag (co zmienić, co jest nie tak itd.)
Pozycjonowania
Porad

PS. Pulek, to jak będzie z tym linkiem